Stacja odzysku czynnika VRR36C4 + butla 2-zaworowa
Opis
Stacja odzysku czynnika VRR36C4 + butla 2-zaworowa
Profesjonalny zestaw do odzysku czynnika chłodniczego przeznaczony do zastosowań serwisowych i montażowych. Stacja odzysku VALUE VRR36C4 zapewnia szybkie, wydajne i bezpieczne odzyskiwanie czynnika z instalacji klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. W komplecie znajduje się butla 2-zaworowa do magazynowania odzyskanego czynnika.
Kompaktowe i niezawodne rozwiązanie dla instalatorów HVAC ceniących efektywność i bezpieczeństwo pracy.
Stacja do odzysku czynnika elektroniczna Value VRR36C4
Stacja odzysku czynnika chłodniczego stosowana do odzysku czynników chłodniczych z grupy HFC oraz HCFC.
Przeznaczona do czynników R12, R134a, R401C, R406A, R500, R1234yf, R22, R401A, R401B, R402B, R407C, R407D, R408A, R409A, R502, R509, R402A, R404A, R407A, R407B, R410A, R507, R32.
Stacja posiada trzy tryby odzysku: automatyczny, półautomatyczny, manualny. Ich zastosowanie zależy od charakteru pracy oraz wyboru techniki pracy serwisanta. Urządzenie ma zwiększony przepływ.
Główne cechy to:
- szybki odzysk czynnika chłodniczego
- bezszczotkowy silnik DC o mocy 1,5 KM
- cyfrowy wyświetlacz
- wyposażona w manometr wysokiego i niskiego ciśnienia
- funkcja auto-oczyszczania
- 2-tłokowa sprężarka
- 4 cylindry
Butla do odzysku czynnika chłodniczego , 2-zaworowa 48bar
Butla dwuzaworowa do odzysku czynników chłodniczych o dopuszczalnym ciśnieniu 48 bar i max. pojemności 12 kg
Parametry:
- max ciśnienie gazu: 48 bar
- max pojemność: 12,5 kg
- waga butli 7,76kg
- przyłącza 1/4" SAE
- zgodna z normą EN 13322-1
- do wszystkich powszechnie stosowanych czynników chłodniczych ( R22,R134A,R404A,R407C,R410A,R507 )
- pokrętło czerwone - cieczowe (liquid)
- pokrętło niebieskie - gazowe (gas)
Wyprodukowano w Polsce
Dane techniczne
| Sprężarka | Tłokowa, chłodzona powietrzem, bezolejowa |
| Automatyczne wyłączenie | 38,5 bar /3850 kPa/ 558 psi |
| Wydajność odzysku: kategoria III - gaz /ciecz /push/pull | 0,60 / 4,00 / 8,60 kg/min |
| Wydajność odzysku: kategoria IV - gaz /ciecz /push/pull | 0,80 / 4,50 / 9,80 kg/min |
| Wydajność odzysku: kategoria V - gaz /ciecz /push/pull | 0,8 5 / 4,65 / 11,00 kg/min |
| Czynnik chłodniczy: kategoria III | R12, R134a, R401c, R406a, R500, R1234yf |
| Czynnik chłodniczy: kategoria IV | R22, R401A, R401B, R402B, R407C, R407D, R408A, R409A, R502, R509 |
| Czynnik chłodniczy: kategoria V | R402A, R404A, R407A, R407B, R410A, R507, R32 |
| Zasilanie | 230 V /50 Hz |
| Moc | 1,5 KM |
| Prędkość silnika | 3000 obr/min |
| Maksymalny pobór prądu | 5 A |
| Temperatura pracy | 0 ÷ 40 ⁰C |
| Wymiary | 410 x 275 x 300 mm |
| Waga | 19 kg |
| Rodzaj | Butla do odzysku czynnika chłodniczego |
| Zawartość | wszystkie powszechnie stosowane czynniki chłodnicze: R22,R134A,R404A,R407C,R410A,R507 |
| Maksymalna pojemność | 12,5 kg |
| Maksymalne ciśnienie gazu | 48 bar |
| Przyłącze | 1/4" SAE |
| Waga netto | 7,76kg |
| Legalizacja | zgodna z normą EN 13322-1 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.