Stacja odzysku czynnika VRDDF + butla 2-zaworowa
Opis
Stacja odzysku czynnika VRDDF + butla 2-zaworowa
Profesjonalny zestaw do bezpiecznego odzysku czynnika chłodniczego, idealny do prac serwisowych i montażowych. Stacja odzysku VALUE VRDDF umożliwia szybkie i efektywne odzyskiwanie czynników, w tym łatwopalnych (m.in. R32, R600a, R290), zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. W komplecie znajduje się butla 2-zaworowa, przeznaczona do magazynowania odzyskanego czynnika.
Kompaktowe, niezawodne rozwiązanie dla profesjonalnych instalatorów HVAC.
Stacja do odzysku czynnika elektroniczna Value VRDDF
Stacja odzysku czynnika chłodniczego stosowana do odzysku czynników chłodniczych z grupy HFC oraz HCFC w tym A2L, A2 i A3.
Przeznaczona m.in do czynników R32, R1234y, R600a
Pełna lista czynników: R12, R134a, R401c, R500, R1234yf, R600, R22, R401a, R401b, R402b, R407c, R407d,
R408a, R409a, R411a, R411b, R412a, R502, R509, R290, R402a, R404a, R407a, R407b, R410a, R507, R32, R507
Stacja posiada trzy tryby odzysku:
- automatyczny,
- półautomatyczny,
- manualny.
Ich zastosowanie zależy od charakteru pracy oraz wyboru techniki pracy serwisanta.
Elektroniczna stacja odzysku jest dokładniejsza od mechanicznej i ułatwia odczyt parametrów pracy.
Główne cechy to:
- obsługa czynników R32, R1234yf, R600a, R290
- szybki odzysk czynnika chłodniczego
- bezszczotkowy silnik DC o mocy 1 KM
- cyfrowy wyświetlacz
- wyposażona w manometr wysokiego i niskiego ciśnienia
- funkcja auto-oczyszczania
- jedno pokrętło ułatwiające obsługę
- 2-tłokowa sprężarka
Zestaw zawiera:
- pasek na ramię
- filtr mechaniczny
- wąż 15 cm 1/4" x 1/4"SAE
- przewód O.F.P. (Przewód O.F.P. służy do połączenia z butlami posiadającymi czujnik przepełnienia butli. Na polskim rynku jednak takie butle nie występują)
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem narzędzi serwisowych producenta VALUE
Kupując u nas masz pewność że:
- narzędzia są oryginalne oraz pochodzą z oficjalnej sieci dystrybucji
- towary objęte są profesjonalnym serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym z łatwym dostępem do części zamiennych
- produkty posiadają 2 lata gwarancji
Butla do odzysku czynnika chłodniczego , 2-zaworowa 48bar
Butla dwuzaworowa do odzysku czynników chłodniczych o dopuszczalnym ciśnieniu 48 bar i max. pojemności 12 kg
Parametry:
- max ciśnienie gazu: 48 bar
- max pojemność: 12,5 kg
- waga butli 7,76kg
- przyłącza 1/4" SAE
- zgodna z normą EN 13322-1
- do wszystkich powszechnie stosowanych czynników chłodniczych ( R22,R134A,R404A,R407C,R410A,R507 )
- pokrętło czerwone - cieczowe (liquid)
- pokrętło niebieskie - gazowe (gas)
Wyprodukowano w Polsce
Dane techniczne
| Sprężarka | Tłokowa, chłodzona powietrzem, bezolejowa |
| Automatyczne wyłączenie | 38,5 bar /3850 kPa/ 558 psi |
| Wydajność odzysku: kategoria III - gaz /ciecz /push/pull | 0,43 / 3,6 / 7,50 kg/min |
| Wydajność odzysku: kategoria IV - gaz /ciecz /push/pull | 0,54 / 4,0 / 8,50 kg/min |
| Wydajność odzysku: kategoria V - gaz /ciecz /push/pull | 0,54 / 4,2 / 9,50 kg/min |
| Czynnik chłodniczy: kategoria III | R12, R134a, R401c, R500, R1234yf, R600 |
| Czynnik chłodniczy: kategoria IV | R22, R401a, R401b, R402b, R407c, R407d, R408a, R409a, R411a, R411b, R412a, R502, R509, R290 |
| Czynnik chłodniczy: kategoria V | R402a, R404a, R407a, R407b, R410a, R507, R32, R507 |
| Zasilanie | 230 V /50 Hz |
| Moc | 1 KM |
| Prędkość silnika | 3000 obr/min |
| Maksymalny pobór prądu | 5 A |
| Temperatura pracy | 0 ÷ 40 ⁰C |
| Wymiary | 370 x 250 x 297 mm |
| Waga | 11 kg |
| Rodzaj | Butla do odzysku czynnika chłodniczego |
| Zawartość | wszystkie powszechnie stosowane czynniki chłodnicze: R22,R134A,R404A,R407C,R410A,R507 |
| Maksymalna pojemność | 12,5 kg |
| Maksymalne ciśnienie gazu | 48 bar |
| Przyłącze | 1/4" SAE |
| Waga netto | 7,76kg |
| Legalizacja | zgodna z normą EN 13322-1 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.