Stacja do odzysku czynników chłodniczych SUPER STARS ST-520D (beziskrowa)
Opis
Stacja do odzysku czynników chłodniczych SUPER STARS ST-520D (beziskrowa)
Profesjonalna stacja do odzysku czynnika chłodniczego, wyposażona w cyfrowy wyświetlacz, automatyczny wyłącznik zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem i wydajną dwutłokową sprężarkę chłodzona powietrzem.
Model ST-520D zapewnia szybki i bezpieczny odzysk z instalacji HVACR wszsytkich czynników z grup CFC, HCFC oraz HFC w tym także czynników palnych (R32, R1234yf). Stacja wyposażona jest w bezszczotkowy silnik DC , dwutłokową , bezolejową pompę oraz funkcję automatycznego oczyszczania, która zapobiega mieszaniu czynników. Cyfrowy wyświetlacz ułatwia kontrolę pracy, a kompaktowa konstrukcja i ochrona wysokiego ciśnienia gwarantują niezawodność serwisową.
Najważniejsze cechy i zalety
- Cyfrowy wyświetlacz – czytelne wskazania parametrów.
- Bezszczotkowy silnik DC – cicha i wydajna praca.
- Sprężarka dwutłokowa – wyższa wydajność odzysku.
- Automatyczne oczyszczanie – zapobiega mieszaniu czynników.
- Ochrona wysokiego ciśnienia – bezpieczna eksploatacja.
- Kompaktowa konstrukcja – wygoda transportu i pracy w terenie.
Zastosowanie
- Odzysk czynnika chłodniczego z instalacji HVACR
- Serwis klimatyzacji, pomp ciepła i systemów chłodniczych
- Profesjonalne prace serwisowe i konserwacyjne
Zestaw zawiera:
- Stację do odzysku czynnika chłodniczego ST-520D
- zapasowy filtr
- Instrukcję obsługi
Dane techniczne
| Sprężarka | Dwutłokowa chłodzona powietrzem |
| Zabezpieczenie wysokiego ciśnienia | 38,5 bar / 3 850 kPa (558 psi) |
| Wydajność odzysku: kategoria III - gaz /ciecz /push/pull | - / 2,40 kg/min / 7,50 kg/min |
| Wydajność odzysku: kategoria IV - gaz /ciecz /push/pull | - / 2,70 kg/min / 8,50 kg/min |
| Wydajność odzysku: kategoria V - gaz /ciecz /push/pull | - / 3,50 kg/min / 9,50 kg/min |
| Czynnik chłodniczy: kategoria III | R12, R134A, R401C, R406A, R500, R1234yf |
| Czynnik chłodniczy: kategoria IV | R22, R401A, R401B, R402B, R407C, R407D, R408A, R409A, R411A, R411B, R412A, R502, R509 |
| Czynnik chłodniczy: kategoria V | R402A, R404A, R407A, R407B, R410A, R507,R32 |
| Zasilanie | 220–240 V, 50/60 Hz |
| Moc | 750 W (1 HP) |
| Prędkość silnika | 2500 obr./min |
| Maksymalny pobór prądu | ok. 6 A |
| Temperatura pracy | 0 °C – 40 °C |
| Wymiary | 375 × 250 × 320 mm |
| Waga | 10,5 kg |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.