Pompo - odkurzacz przemysłowy EIBENSTOCK WRS 50
Opis
Pompo - odkurzacz przemysłowy EIBENSTOCK WRS 50
Zastosowanie:
- Pochłanianie wody do głębokości 2,3 m, jednoczesne pompowanie i dostarczanie na wysokość do 9 m
- szybszy i bardziej wydajny w porównaniu do metod konwencjonalnych
- na placach budowy, w przypadku powodzi, przy pożarach, uszkodzeniach rur, renowacji dachów płaskich lub czyszczenie stawów i basenów oraz innych zadań związanych z czyszczeniem
- dla dekarzy, firm budowlanych, straży pożarnej, organizacji pomocy technicznej, służb dozorczych, spółdzielni mieszkaniowych
Charakterystyka:
- szczególnie wytrzymały pojemnik z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego
- wysokowydajna pompa o objętości przepływu do 14.000 litrów na godzinę
- oddzielna siatka filtracyjna dla cząstek stałych
- długość ssania max. 8 m, wysokość zasysania maks. 2,3 m
- wąż ściekowy 10 m z przyłączem do rury C
- nadaje się również do standardowego odkurzania
- wysokie bezpieczeństwo dzięki wyłącznikowi PRCD
Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta produkt zostaję objęty 2 letnią gwarancją z serwisem door-to-door
Dane techniczne
| Moc odkurzacza | 1200 W |
| Zasilanie | ~230 V |
| Przepływ wody | 6 l/min |
| Pojemność zbiornika | 50 L |
| Pojemność pojemnika na wodę | 18 L |
| Długość węża | 10 m |
| Masa | 18kg |
| Numer zamówieniowy | 09305000 |
| Dostawa | W zestawie: 5-metrowy wąż ssący, 5-metrowy wąż wodny z przyłączem Gardena i wskaźnikiem przepływu, specjalny worek filtrujący, 2 rury ssące ze stali nierdzewnej o długości 0,5 m, dysza podłogowa, 3 adaptery narzędzi |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.