Pompa próżniowa laboratoryjna Value VSV-40
Opis
Pompa próżniowa laboratoryjna Value VSV-40
Jednostopniowa pompa próżniowa Value przeznaczona jest do wytwarzania próżni w układach zamkniętych. W pompach serii VSV zastosowano dolot niewielkiej ilości świeżego powietrza (tzw. balast gazowy) na zakończeniu cyklu próżniowania, który w skrócie osusza powietrze trafiające do pomy. Na wlocie znajduję się zawór zwrotny (elektrozawór), który zapobiega przedostaniu się powietrza do układu po wyłączeniu pompy jak również zassaniu oleju. Dodatkowo pompy wyposażone są w filtr mgły olejowej, dzięki któremu mgła wydostająca się podczas pracy pompy redukowana jest do minimum.
Możliwość pracy z czynnikami A2L, np. R32
Zakres stosowania to:
- pakowanie próżniowe
- laboratorium i analityka
- budowa maszyn
- medycyna i szpitale
- formowanie próżniowe
- motoryzacja i transport
- podnoszenie
- wulkanizacja
- druk
- LED
- przemysł drzewny
- przemysł metalurgiczny
- energia wiatrowa, słoneczna, elektryczna
Dane techniczne:
| Charakterystyka | Wartość |
|---|---|
| Model | VSV-40 |
| Wydajność | 667 l/min |
| Próżnia maksymalna bez balastu gazu | ≤ 30 Pa |
| Próżnia maksymalna z balastem gazu I | ≤ 80 Pa |
| Próżnia maksymalna z balastem gazu II | ≤ 200 Pa |
| Tolerancja na parę wodną z balastem gazu I | 1500 Pa |
| Tolerancja na parę wodną z balastem gazu II | 3000 Pa |
| Moc silnika | 1,3 kW (1,8 KM) |
| Stopnie sprężania | 1 |
| Zasilanie | 400 V / 3 fazy |
| Prędkość silnika 50 Hz | 1440 obr/min |
| Hałas | ≤63 dB |
| Rozmiar wlotu | G 1 1/4" |
| Rozmiar wylotu | G 1 1/4" |
| Pojemność oleju | 2,5 l |
| Rodzaj oleju | mineralny, lepkość: 68 mm²/s |
| Wymiary | 550 x 305 x 269 mm |
| Waga | 39,2 kg |
| Opakowanie | paleta drewniana |
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem narzędzi serwisowych producenta VALUE
Kupując u nas masz pewność że:
- narzędzia są oryginalne oraz pochodzą z oficjalnej sieci dystrybucji
- towary objęte są profesjonalnym serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym z łatwym dostępem do części zamiennych
- produkty posiadają 2 lata gwarancji

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.