Pompa próżniowa dwustopniowa SUPER STARS ST-2BM 71L/min
Opis
Pompa próżniowa dwustopniowa SUPER STARS ST-2BM 71L/min
Zaawansowana pompa próżniowa z silnikiem DC bezszczotkowym, konstrukcją bez iskrzenia umożliwiającą pracę ze wszystkimi czynnikami z grupy HFC i HFO, w tym z łatwopalnymi czynnikami z grupy A2L i A2 (np. R1234yf, R32).
Model ST-2BM to kompaktowa i wydajna pompa przeznaczona do zastosowań HVACR. Dwustopniowa konstrukcja pozwala uzyskać głęboki poziom próżni do 15 mikronów. Bezszczotkowy silnik gwarantuje bezpieczeństwo przy pracy z czynnikami palnymi, a elementy takie jak mosiężny port ssący, powiększony filtr mgły olejowej, duży wskaźnik poziomu oleju i kratka wentylacyjna Thermovent zapewniają niezawodność i trwałość urządzenia.
Najważniejsze cechy i zalety
- Silnik DC bezszczotkowy i beziskrowy – bezpieczny w pracy z palnymi czynnikami chłodniczymi.
- Niska waga – prawdopodobnie najlepszy stosunek wagi do wydajności.
- Filtr oleju – ogranicza emisję mgły olejowej.
- Duży wskaźnik poziomu oleju – ułatwia kontrolę poziomu oleju.
- Mosiężny port ssący – gwarantuje trwałość i szczelność połączeń.
- Kratka wentylacyjna Thermovent – chroni przed przegrzaniem podczas długotrwałej pracy.
Zastosowanie
- Instalacje klimatyzacyjne i pompy ciepła
- Serwis urządzeń chłodniczych HVACR
- Procesy wymagające precyzyjnej kontroli próżni
Zestaw zawiera:
- Pompa próżniowa ST-2BM
- Instrukcja obsługi
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wydajność | 2,5 CFM / 71 L/min |
| Poziom próżni | 15 mikronów |
| Stopnie sprężania | Dwustopniowa |
| Zasilanie | 220 V / 50–60 Hz |
| Moc: | 1/4 HP |
| Przyłącze wejściowe | 1/4" |
| Pojemność zbiornika oleju: | 230 ml |
| Wymiary: | 215,5 × 105 × 200 mm |
| Waga: | 3,7 kg |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.