Rura miedziana podwójna 1/4"-5/8" w otulinie /25m/ ARMACELL Tubolit do chłodnictwa i klimatyzacji DUOSPLIT
Opis
Rura miedziana podwójna 1/4"-5/8" w otulinie /25m/ ARMACELL Tubolit do chłodnictwa i klimatyzacji DUOSPLIT
Tubolit Split to niezawodny preizolowany system przeznaczony do łączenia wewnętrznych i zewnętrznych elementów instalacji klimatyzacyjnych typu split, multisplit, a także pomp ciepła. Elementami składowymi systemu są miedziane rury, izolacja, odporna na UV powłoka zewnętrzna oraz akcesoria.
Rodzaj materiału:
-
Materiał piankowy na bazie polietylenu.
-
Powłoka poliolefinowo-kopolimerowa
-
Miękko wyżarzane, ciągnione bez szwu chłodnicze rury miedziane wg EN-12735-1.
Dodatkowe informacje o materiale:
Izolacja na bazie Tubolitu o zamkniętej strukturze komórkowej. Trwałe rozwiązanie, odporne na obciążenia mechaniczne i promieniowanie UV. Odpowiedni dla gazów chłodniczych R-410A , R-407C i R32
Zastosowanie:
Urządzenia klimatyzacyjne Split i Multisplit dla klimatyzacji, lady chłodnicze, pompy ciepła.
Montaż:
Nie wymagane są specjalne narzędzia Pasujące akcesoria ułatwiają montaż. W przypadku klejenia kontaktowego docisnąć mocno do siebie w czasie całego procesu klejenia Zaleca się, aby końcówki otulin izolacyjnych były dodatkowo zabezpieczone taśmą. Izolacja powinna pozostać nierozcięta na całej nałożonej długości i przyklejona do rury na obu końcach.
Dane techniczne
| Temperatura robocza | od -50°C do 100°C |
| Norma - Temperatura robocza | EN 14706, EN 14707, EN 14313 |
| Deklarowana przewodność cieplna | Θm 0°C, λd [W/(m·K)] 0,036, Wzór λ(ϑm) = [36 + 0,1· ϑm + 0,0008 · ϑm²]/1000, Tubolit DuoSplit otuliny |
| Norma - Deklarowana przewodność cieplna | EN ISO 13787, EN ISO 8497 |
| Reakcja na ogień | Tubolit DuoSplit otulina : B(L)-s1,d0 |
| Norma - Reakcja na ogień | EN 13501-1, EN 13823, EN ISO 11925-2 |
| Współczynnik oporu | µ ≥ 5 000 (tylko dla nie przeciętej izolacji) |
| Norma - Współczynnik oporu | EN 13469 |
| Wymiary i tolerancje | 1/4" x 0.8 mm - 5/8" x 0.8 mm |
| Norma - Wymiary i tolerancje | EN 13467 |
| Grubość ścianki izolacji | 9 mm |
| Odporność na UV | Bardzo dobra TB 142 |
| Norma - Odporność na UV | EN ISO 4892-2 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 159 bar (1/4") - 58 bar (5/8") |
| Długość krążka [m] | 25 m |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.