Pompka skroplin S mini
Opis
Pompka skroplin S mini
Pompka skroplin S mini VALUE.
- Bardzo cicha praca: tylko 19 dB
- Mały rozmiar - możliwość montażu z tyłu jednostki wewnętrznej.
- Elektrodowy czujnik poziomu wody
- Siatka filtrująca w zbiorniku
Dane techniczne
| Hałas | 19 dB |
| Zasilanie | 100 - 240V / 50 - 60Hz |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 10 m |
| Maksymalna długość tłoczenia w poziomie | 100 m |
| Wysokość zasysania | 2 m |
| Przepływ | 18 l/h |
| Pojemność zbiornika | 50 ml |
| Zalecana maksymalna moc chłodnicza | 9 kW |
| Temperatura pracy | 2°C - 50°C |
| Maksymalna temperatura wody | 50°C |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | 1A |
| Stopień ochrony | IP24 |
| Pobór prądu | 3 W |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.