O naszej fimie

Firma Handlowo Usługowa Brasner spółka cywilna powstała 2008 roku. Początek działalności firmy związany był
głównie z montażami systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych przy jednoczesnym rozwoju działu handlowego.
Po przekształceniu w roku 2021 firmą funkcjonuję pod nazwą Coolmarket sp z .o.o.Obecnie działalność naszej firmy opiera się na dystrybucji produktów z zakresu i :
- chłodnictwa
- klimatyzacji
- ogrzewnictwa
- auto-klimatyzacji
- wentylacji
- części AGD

W naszej firmie znajdziecie Państwo partnera, który ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wykwalifikowany personel, który chętnie udzieli wszelkich informacji i zadba o sprawne i szybkie skompletowanie zamówionego towaru oraz wysyłkę.

W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości renomowanych firm polskich i zagranicznych. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że otrzymasz towar zgodny z opisem i starannie zapakowany. Dbamy o to, aby nasz Klient był zawsze zadowolony i miał pewność, że dokonał właściwego wyboru. Na wszystkie towary zawsze wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Bezpłatnie opracowujemy kosztorysy oraz wstępny dobór urządzeń z uwzględnieniem wymagań klienta. Firma zapewnia dalsze doradztwo, jak również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


coolmarket hurtownia sklep klimatyzacja hurtownia sklep klimatyzacja coolmarket sklep klimatyzacja sklep klimatyzacja coolmarket

sklep chłodnictwo coolmarket coolmarket sklep chłodnictwo chłodnictwo sklep coolmarket coolmarket chłodnictwo sklep

 
Do klientów docieramy poprzez systemy sprzedaży internetowej, kanał na YouTube - Coolmarket TV, posiadamy własny sklep internetowy coolmarket.pl oraz stacjonarny salon techniczny umożliwiający bezpośredni zakup i odbiór zamówionych towarów.


Coolmarket sp z .o.o.
ul. Sadowa 1
32-010 Sulechów
NIP: 6821773717


E-mail: sklep@coolmarket.pl
Tel: 12 291 98 44
Fax: 12 383 23 27
tel.kom. 501-791-166

      

   coolmarket kod qr

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium