Najlepszy Termometr do Ustawy F-Gazowej
Najlepszy Termometr do Ustawy F-Gazowej

Jeżeli poszukujesz dobrego, markowego termometru, a przede wszystkim takiego, który w 100% spełni wymagania ustawy F-Gazowej, to mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Termometr, który dzisiaj Wam prezentujemy to termometr szwajcarskiego producenta Refco, model Multitherm. Cieszy się on bardzo dobrą opinią wśród serwisantów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, którzy cenią go za jego wysoką jakość. 

Jakie są największe plusy termometru Refco Multitherm?


Jeśli potrzebujesz termometru do ustawy F-Gazowej to ten termometr ma pomiar temperatury od -50 do 300 stopni Celsjusza, ale również od -20 do 150 stopni Celsjusza jego dokładność to 1 stopień. Jest to główne wymaganie ustawy F-Gazowej i każdy kontroler będzie sprawdzał czy Twój termometr spełnia to wymaganie. Wymagania ustawy to jedno, ale druga sprawa, że termometr jest świetny w działaniu. Jego podstawowe funkcje to: 

  • Obecność dwóch czujników. Jeden czujnik jest wbudowany do urządzenia i możesz go wyciągnąć w każdej chwili. Przy wyciągnięciu termometr automatycznie się włączy. Drugi czujnik znajduje się na kablu, który możemy wpiąć do termometru. W momencie wpięcia czujnika zewnętrznego, na termometrze pojawi się informacja OUT, czyli informacja, że podpięty został czujnik zewnętrzny. 
  • Termometr posiada funkcję podświetlanego wyświetlacza, co ułatwia pracę w ciemnych, źle oświetlonych miejscach. 
  • Wbudowano specjalny przycisk, który umożliwia zatrzymanie pomiaru temperatury w każdej chwili.
  • Termometr posiada dwie wartości temperatury. Jedna to stopnie Celsjusza, a drugie to stopnie Fahrenheita.
  • Kolejna funkcja to alarm, który możemy ustawić dla dowolnej wybranej przez siebie temperatury. 
  • Proste wyłączanie to kolejna fukcja, która sprąwdzi się idealnie w przypadku szybkiego pomiaru lub gdy masz wolną tylko jedną dłoń. Aby go wyłączyć, wystarczy zamknąć czujnik wewnętrzny. Termometr wtedy zgaśnie samoistnie.
  • Termometr ma wbudowany magnez, co jest pomocne gdy chcemy użyć drugiego czujnika zewnętrznego. Jeżeli mamy wolną tylko jedną rękę, to możemy przyczepić urządzenie do odpowiedniej nawierzchni, a drugą reką przyłożyć czunik do miejsca, w którym chcemy zmierzyć temperaturę.
  • Termometr ma bardzo szybką reakcję, co możesz zobaczyć na teście, który przeprowadziliśmy w filmie poniżej.

Prezentowany w tym wpisie termometr, nie tylko spełni ustalenia ustawy F-Gazowej, co jest konieczne dla serwisantów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, ale również znajdzie swoje zastosowanie w wielu innych dziedzinach.

 

Czujnik wbudowany:

refco multitherm czujnik wbudowany

Czujnik zewnętrzny:

refco multitherm czujnik zewnętrzny

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium