Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zapraszamy do salonu technicznego

Sulechów 93
32-010 Kocmyrzów/k Krakowa
Pn.-Pt.: 8:00 - 17:00
Sob.: 9:00 - 13:00

Zobacz na mapie »

Zestaw do lutowania twardego, Palnik gazowy VULCANE EXPRESS 471

Zestaw do lutowania twardego, Palnik gazowy VULCANE EXPRESS 471
Dostępność
duża ilość
Kod producenta:
471
Kod produktu:
028-003-001
Producent:
EXPRESS
Cena: 880,00 zł
Cena netto: 715,45 zł
szt

Doskonały, uniwersalny palnik VULCANE EXPRESS 471 zapalarką piezoelektryczną.

Zestaw składa się:

  • Palnik Vulcan Express:
- waga: poniżej 400g,
- wymiana końcówek bez pomocy kluczy,
- anytflara,
- piezozapalarka,
- gwint 1"
  • 3 końcówki palnika turbo do lutowania rur na twardo i miękko:
- końcówka do śr 14mm: zużycie gazu 153g/h; moc 2,1kW
- końcówka do śr 22mm: zużycie gazu 200g/h; moc 2,74kW
- końcówka do śr 28mm: zużycie gazu 253g/h; moc 3,47kW
  • 2 butle gazu MAP//Pro
  • zapasowa piezozapalarka,
  • zapasowy wtryskiwacz gazu do końcówki palnika o mocy 2,74kW (śr. 22mm)
  • walizka,

    Przeznaczony do instalacji : SANITARNE, GRZEWCZE, KLIMATYZACJI

Palnik gazowy Vulcane Express został zaprojektowany w taki sposób, aby można go było używać w różnych konfiguracjach i okolicznościach: prace przy instalacjach klimatyzacyjnych, grzewczych oraz sanitarnych, statycznie na wsporniku lub w sposób klasyczny. Lance są wymienne, przy czym nie wymaga to użycia jakichkolwiek narzędzi. Nie potrzeba zmieniać palnika przy każdej nowej interwencji. Wystarczy odpowiednio ustawić płomień palnika Vulcane Express w jednej z trzech dostępnych pozycji.

Palnik może pracować w trybie ciągłym lub przerywanym. Wystarczy nacisnąć palcem na spust, żeby wybrać odpowiednie położenie, w zależności od potrzeb zgrzewania lub lutowania. Vulcane Express wyposażony jest w zapalnik synchroniczny, który ułatwia szybkie otrzymanie płomienia w każdej sytuacji! Gdy palnik znajduje się w walizce, spust ustawia się w pozycji blokującej, co wyklucza ryzyko przypadkowego włączenia! Dla większego bezpieczeństwa, ten sam spust ryglujący można ustawić w pozycji blokującej także w trakcie pracy palnika, na wypadek konieczności awaryjnego wyłączenia. Palnik gazowy Vulcane Express jest bardzo lekki, waży mniej niż 400 gram!
Dzięki opcji szybkiego odwracania, można wygodnie zgrzewać wewnętrzne powierzchnie rur, bez obawy, że palnik wyłączy się w pozycji „do góry nogami”! Zdejmowany podnóżek palnika gazowego Vulcane Express to także cenne ułatwienie dla użytkowników. Nie muszą już troszczyć się o utrzymanie palnika w jednej pozycji i mogą skoncentrować się wyłącznie na pracy.

 Od 1905 roku francuska firma Guilbert Express produkuje i sprzedaje urządzenia do lutowania oraz nagrzewania przeznaczone do szerokiej palety zastosowań. Wprowadzony na polski rynek palnik Vulcane Express wyróżnia m.in. fakt, że bez względu na średnicę rury, turbo płomień palnika pozwala na jednolite zgrzewanie i lutowanie w dowolnym punkcie. Płomień obejmuje równomiernie całą powierzchnię łączenia i zapewnia tym samym optymalny rezultat. Uproszczony system obsługi palnika Vulcane Express znacznie ułatwia jego użycie. Obsługa przycisków start/stop oraz praca przerywana/ciągła odbywa się przy pomocy palca jednej ręki.


Zobacz film:

Produkty powiązane

Końcówka do rur fi 35 nr. 4735 palnik do zestawu VULCANE EXPRESS 471 Końcówka do rur fi 35 nr. 4735 palnik do zestawu VULCANE EXPRESS 471

Palnik EXRESS  4735 końcówka do rur 35mm

Cena: 149,00 zł

Wąż przedłużający 1,5 do zestawu VULCANE EXPRESS 471 Wąż przedłużający 1,5 do zestawu VULCANE EXPRESS 471

Waż 150cm do palnika

Cena: 195,00 zł

Zasobnik gazowy MAP PRO - gaz PROPYLEN  butla z gazem do VULCANE EXPRESS Zasobnik gazowy MAP PRO - gaz PROPYLEN butla z gazem do VULCANE EXPRESS

Zasobnik gazowy MAP PRO - gaz PROPYLEN  do VULCANE EXPRESS

 

 

Cena: 69,00 zł

Producenci

Sklep internetowy Shoper.pl