Termometr elektroniczny serwisowy WT-1 z sondą stalową, ze szpikulcem + osłoną WT1
Opis
Termometr elektroniczny WT-1 z SONDĄ STALOWĄ + osłona.
Termometr do wgłębnego pomiaru (pomiar temperatury np. ciasta w piekarni, owoców w przechowalni, potraw w kuchni). Sonda ostrzowa wykonana jest ze szlachetnej stali nierdzewnej. Termometr stosowany w przemyśle spożywczym, instalatorskim i laboratoryjnym. Służy również do pomiaru temperatury gazów i cieczy.
Funkcje:- pamięć ostatniego pomiaru,
- autowyłączenie (po 15 minutach),
- wskaźnik wyczerpania baterii,
- wskaźnik przekroczenia zakresu lub błędu czujnika.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Zakres pomiarowy | -50...300°C |
| Dokładność | +/-1°C (w zakresie -20...80°C); +/-2,5°C w pozostałym |
| Rozdzielczość | 0,1°C |
| Sonda | ze stali nierdzewnej |
| Wymiary sondy ostrzowej | dł. 110 mm, średnica 3mm |
| Jednostka temperatury | °C, °F |
| Warunki pracy | -10...50°C |
| Zasilanie | 1 bateria pastylkowa, litowa LR44 1,5V |
| Kolor obudowy | czarny |
| Certyfikaty | CE |
| Produkcja | Elitech |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.