Termometr Testo 905-T2
Opis
Termometr Testo 905-T2
Urządzenie do pomiaru temperatury powierzchni, ze zginaną sonda, szybkim czasem reakcji, wysoką dokładnością, zawiera klip mocujący i baterię.
Zalety:
- Termopara sprężysta - dopasowuje się do powierzchni
- Bardzo szybki czas reakcji
- Łatwy odczyt danych pomiarowych, dzięki obrotowemu wyświetlaczowi
- Obrotowa głowica; odczyt z wyświetlacza możliwy w każdej pozycji
Zakres dostawy:
- Testo 905-T2 - przyrząd do pomiaru temperatury powierzchni
- klips mocujący
- baterie zasilające
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Zakres pomiarowy | -50 do +350 °C (short-term to +500 °C) |
| Dokładność | ±(1 °C ±1 % mierz.wart.) |
| Rozdzielczość | 0,1 °C |
| Sonda | 3 mm |
| Waga | 80 g |
| Wymiary | 220 x 40 x 70 mm (LxWxH) |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Certyfikaty | CE 2004/108/EWG |
| Typ baterii | 3 x AAA mikro bateria |
| Żywotność baterii | 1000 h |
| Temperatura pracy | 0 do +40 °C |
| Temperatura składowania | -20 do +70 °C |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.