Sterownik regulator temperatury Elitech STC-1000X termostat elektroniczny
Opis
Regulator temperatury, sterownik , termostat Elitech STC-1000X
Regulator STC1000X posiada cyfrowy odczyt temperatury oraz funkcję kalibracji wskazań. Zastosowano metodę regulacji załącz/wyłącz (ON-OFF) z regulowaną histerezą. Regulator wyposażony jest w dwa wyjścia regulacyjne przekaźnikowe o mocy 10A. Tryb pracy: "grzanie" lub "chłodzenie" ustawia się menu. Montaż w tablicy lub obudowie hermetycznej, naściennej.
Podstawowe informacje:
- Zakres pomiarowy -50,0...+120,0°C,
- Pomiar z dokładnością 0,1°C,
- Dokładność regulacji temperatury (histereza) ustawiana od 0,1°C do 20,0°C,
- Dwa dodatkowe ALARMY temperatury MAX i MIN (sygnalizacja dźwiękowa),
- Czujnik temperatury w komplecie ,
- Dwa wyjścia przekaźnikowe o mocy 10A,
- Atrakcyjny wyświetlacz z graficznymi ikonami,
- Pamięć nastaw i ustawień po zaniku zasilania.
Zastosowanie:
- regulacyjne,
- grzejniki i piece elektryczne,
- kable grzewcze, systemy przeciwoblodzeniowe,
- inkubatory, terraria, akwaria,
- bojlery, podgrzewacze, itp.,
- lodówki, zamrażarki, lady chłodnicze,
- wentylatory, schładzalniki,
Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wejście cyfrowe | czujnik temperatury NTC 10kOhm przy 25°C |
| Okres próbkowania | 330 ms |
| Zasilanie | 230VAC +/-15% |
| Zakres pomiarowy | -49...+109°C |
| Dokładność pomiaru | +/-1°C w zakresie -20C...50°C, w pozostałym 2°C |
| Rozdzielczość wskazań | 0,1°C w całym zakresie |
| Metoda regulacji | ON-OFF z histerezą |
| Wyjścia regulacyjne | 2 x przekaźnikowe 10A, trwałość 100 tys. cykli |
| Klasa izolacji | IP65 / II |
| Moc pobierania | max 3 VA |
| Dokładność | ustawiana w zakresie 1...10°C |
| Temperatura pracy | -5...60°C; 0...85%RH (bez kondensacji) |
| Temperatura magazynowania | -40...85°C; 0...85%RH (bez kondensacji) |
| Rozmiar otworu montażowego | w otworze o wymiarach: 71 x 29mm |
| Wyświetlacz cyfrowy | LED, 4 cyfry o wysokości 11mm z ikonami graficznymi |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.