Sterownik do systemów solarnych ESCO SC-20D 230V na szynę DIN
Opis
Sterownik do systemów solarnych ESCO SC-20D
Regulator przeznaczony jest do kontroli temperatury w instalacji kolektorów słonecznych. Urządzenie umożliwia pomiar różnicowy, kiedy różnica temperatur między zasobnikiem i kolektorem przekracza zadaną wartość. Szeroki zakres konfiguracji sprawia, że urządzenie może być stosowne w układach typowych oraz rozbudowanych. Ustawianie parametrów odbywa się w oparciu o pomiary czujników temperatury. Produkt został zabezpieczony przed zamarzaniem oraz przegrzaniem zasobnika. Dużym udogodnieniem jest obecność sygnalizatora dźwiękowego, który alarmuje użytkownika o przekroczeniu zadanych wartości temperatury oraz uszkodzeniu czujnika.
W zestawie znajdują się ponadto dwie sondy temperatury ze stali nierdzewnej.
Zastosowanie:
- grzejniki elektryczne, piece
- kable grzewcze, systemy przeciwoblodzeniowe
- inkubatory, terraria, akwaria
- bojlery, podgrzewacze, itp.
- pompy C.O. i C.W.U. oraz chłodzenia:
- lodówki, zamrażarki, lady chłodnicze
- wentylatory, schładzalniki
Funkcje dodatkowe:
- alarm temperatury MIN i MAX
- dźwiękowa sygnalizacja alarmu temperatury i awarii czujnika
- funkcja SMART
- odszranianie dla aplikacji chłodniczych
Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wymiary | 50mm x 89,5mm x 65mm |
| Wejście cyfrowe | czujnik temperatury NTC 5kOhm przy 25 ° C |
| Wyjścia napięciowe | przekaźnikowe 20A 250VAC 4500W, przekaźnikowe 8A 250VAC 1500W, |
| Instalacja | szyna DIN TH-35 |
| Okres próbkowania | 330 ms |
| Wyjścia | przekaźnikowe 20A 4,5kW, trwałość 100 tys. cykli |
| Zasilanie | 230 VAC +/- 15% |
| Wejście | +/- 0,5°C |
| Zakres pomiarowy | - 50,0 ... + 150,0°C |
| Rozdzielczość wskazań | 0,1 ° C w całym zakresie |
| Metoda regulacji | ON-OFF z histerezą |
| Klasa izolacji | IP20 / II |
| Moc pobierania | max. 3 VA |
| Dokładność | 0,1°C w całym zakresie |
| Temperatura pracy | -5 ... 60°C; 0 ... 85% RH (bez kondensacji) |
| Temperatura magazynowania | -40 ... 85°C; 0 ... 85% RH (bez kondensacji) |
| Rozmiar panelu | 45mm x 50 mm |
| Wyświetlacz cyfrowy | LED, 4 cyfry o wysokości 11mm z ikonami graficznymi |
| Czujnik | NTC |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.