Stacja odzysku czynnika VRR12L-R32 + butla 2-zaworowa
Opis
Stacja do odzysku czynnika VALUE VRR12N w zestawie z butlą 2-zaworową
Stacja do odzysku czynnika VALUE VRR12N
Stacja odzysku czynnika chłodniczego VALUE stosowana do odzysku czynników chłodniczych z grupy HFC oraz HCFC.
Przeznaczona m.in do czynników R32, R1234y
Pełna lista czynników: R12, R134a, R1234yf, R401c, R406a, R500, R22, R401a, R401b, R402b, R407c, R407d, R408a, R409a, R502, R509, R134a, R32, R402a, R404a, R407a, R407b, R410a, R454b, R507.
Główne cechy to:
- bardzo lekka
- szybszy odzysk
- duży wentylator
- 1 cylinder
- funkcja auto-oczyszczania
- jedno pokrętło ułatwiające obsługę
(Przewód O.F.P. służy do połączenia z butlami posiadającymi czujnik przepełnienia butli. Na polskim rynku jednak takie butle nie są popularne).
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem narzędzi serwisowych producenta VALUE
Kupując u nas masz pewność że:
- narzędzia są oryginalne oraz pochodzą z oficjalnej sieci dystrybucji
- towary objęte są profesjonalnym serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym z łatwym dostępem do części zamiennych
- produkty posiadają 2 lata gwarancji
Butla do odzysku czynnika chłodniczego , 2-zaworowa 48bar
Butla dwuzaworowa do odzysku czynników chłodniczych o dopuszczalnym ciśnieniu 48 bar i max. pojemności 12 kg
- max ciśnienie gazu 48 bar
- max pojemność 12,5 kg
- waga butli 7,76kg
- przyłącza 1/4" SAE
- zgodna z normą EN 13322-1
- do wszystkich powszechnie stosowanych czynników chłodniczych ( R22,R134A,R404A,R407C,R410A,R507 )
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wydajność odzysku: kategoria III - gaz /ciecz /push/pull | 0,20 / 1,60 / 4,60 kg/min |
| Wydajność odzysku: kategoria IV - gaz /ciecz /push/pull | 0,25 / 1,80 / 5,60 kg/min |
| Wydajność odzysku: kategoria V - gaz /ciecz /push/pull | 0,25 / 2,20 / 6,30 kg/min |
| Czynnik chłodniczy: kategoria III | R-12,R-134a,R-401C,R-500,1234yf |
| Czynnik chłodniczy: kategoria IV | R-22,R-401A,R-401B,R-402B,R-407C,R-407D,R-408A,R-409A,R-411A,R-411B,R-412A,R-502,R509 |
| Czynnik chłodniczy: kategoria V | R-402A,R-404A,R-407B,R-410A,R-507,R-32 |
| Zasilanie | 230 V, 50 Hz |
| Moc | 3/4 KM |
| Prędkość silnika | 1450 obr/min |
| Maksymalny pobór prądu | 4 A |
| Temperatura pracy | 0 ÷ 40 ⁰C |
| Wymiary | 450 x 250 x 355 mm |
| Waga | 13 kg |
| Separator oleju | brak |
| Rodzaj | Butla do odzysku czynnika chłodniczego |
| Zawartość | wszystkie powszechnie stosowane czynniki chłodnicze: R22,R134A,R404A,R407C,R410A,R507 |
| Maksymalna pojemność | 12,5 kg |
| Maksymalne ciśnienie gazu | 48 bar |
| Przyłącze | 1/4" SAE |
| Waga netto | 7,76kg |
| Legalizacja | zgodna z normą EN 13322-1 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.