Sprężarka TFH2511Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 2124W(-30°)
Opis
Sprężarka TFH2511Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 2124W(-30°)
Tecumseh Europe, uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (l’Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®), stale ulepsza swą ofertę produktów i usług.
Tecumseh oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Tabela wydajności chłodniczej:
Temperatura skraplania: 45 [0C]
|
Temp. Odparowania |
Wydajność |
|
-35 |
1490 |
|
-30 |
2124 |
|
-25 |
2887 |
|
-20 |
3791 |
|
-15 |
4849 |
|
-10 |
6073 |
Wegług normy EN12900
Zdjęcia produktów mogą różnić się w rzeczywistości.
Dane techniczne
| Model sprężarki | TFH2511Z |
| Producent | TECUMSEH |
| Czynnik chłodniczy | R404a/R507 |
| Zastosowanie | LBP od -35 do -10[0C] (niskotemperaturowe) |
| Pojemność cylindra | 74,20[cm3] |
| Zasilanie | 380-420 [V] |
| Rodzaj oleju | Poliestrowy |
| Ilość oleju | 1625 [ml] |
| Przyłącze ssawne | 15,9mm - 5/8" |
| Przyłącze tłoczene | 12,70mm - 1/2" |
| Przyłącze serwisowe | 7,90mm - 5/16" |
| Waga netto | 32,00 [kg] |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.