Sprężarka TAG4573Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 7132W(-15°)
Opis
Sprężarka TAG4573Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 7132W(-15°)
Tecumseh Europe, uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (l’Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®), stale ulepsza swą ofertę produktów i usług.
Tecumseh oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Tabela wydajności chłodniczej:
Temperatura skraplania: 45 [0C]
|
Temp. Odparowania |
Wydajność |
|
-15 |
7132 |
|
-10 |
9167 |
|
-5 |
11520 |
|
0 |
14236 |
|
5 |
17358 |
|
10 |
20930 |
| 15 | 24997 |
Wegług normy EN12900
Zdjęcia produktów mogą różnić się w rzeczywistości.
Dane techniczne
| Model sprężarki | TAG4573Z |
| Producent | TECUMSEH |
| Czynnik chłodniczy | R404a/R507 |
| Zastosowanie | MBP od -15 do +15 [ 0C] (średniotemperaturowe) |
| Pojemność cylindra | 134,80 [cm3] |
| Zasilanie | 380-420 [V] |
| Rodzaj oleju | Poliestrowy |
| Ilość oleju | 1960 [cm3] |
| Przyłącze ssawne | 28,60mm - 1 1/8" |
| Przyłącze tłoczene | 15,90mm - 5/8" |
| Przyłącze serwisowe | 9,50mm - 3/8" |
| Waga netto | 49,00 [kg] |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.