Sprężarka TAG4568Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 6534W(-15°)
Opis
Sprężarka TAG4568Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 6534W(-15°)
Tecumseh Europe, uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (l’Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®), stale ulepsza swą ofertę produktów i usług.
Tecumseh oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Tabela wydajności chłodniczej:
Temperatura skraplania: 45 [0C]
|
Temp. Odparowania |
Wydajność |
|
-15 |
6534 |
|
-10 |
8449 |
|
-5 |
10672 |
|
0 |
13233 |
|
5 |
16166 |
|
10 |
19502 |
| 15 | 23273 |
Wegług normy EN12900
Zdjęcia produktów mogą różnić się w rzeczywistości.
Dane techniczne
| Model sprężarki | TAG4568Z |
| Producent | TECUMSEH |
| Czynnik chłodniczy | R404a/R507 |
| Zastosowanie | MBP od -15 do +15 [ 0C] (średniotemperaturowe) |
| Pojemność cylindra | 124,40 [cm3] |
| Zasilanie | 380-420 [V] |
| Rodzaj oleju | Poliestrowy |
| Ilość oleju | 1960 [cm3] |
| Przyłącze ssawne | 28,60mm - 1 1/8" |
| Przyłącze tłoczene | 15,90mm - 5/8" |
| Przyłącze serwisowe | 9,50mm - 3/8" |
| Waga netto | 47,00 [kg] |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.