Sprężarka TAG2513Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 2468W(-30°)
Opis
Sprężarka TAG2513Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 2468W(-30°)
Tecumseh Europe, uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (l’Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®), stale ulepsza swą ofertę produktów i usług.
Tecumseh oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Tabela wydajności chłodniczej:
Temperatura skraplania: 45 [0C]
|
Temp. Odparowania |
Wydajność |
|
-35 |
1913 |
|
-30 |
2468 |
|
-25 |
3208 |
|
-20 |
4138 |
|
-15 |
5255 |
|
-10 |
6570 |
Wegług normy EN12900
Zdjęcia produktów mogą różnić się w rzeczywistości.
Dane techniczne
| Model sprężarki | TAG2513Z |
| Producent | TECUMSEH |
| Czynnik chłodniczy | R404a/R507 |
| Zastosowanie | LBP od -35 do -10[0C] (niskotemperaturowe) |
| Pojemność cylindra | 74,20[cm3] |
| Zasilanie | 380-420 [V] |
| Rodzaj oleju | Poliestrowy |
| Przyłącze ssawne | 22,2mm - 7/8" |
| Przyłącze tłoczene | 15,9mm - 5/8" |
| Przyłącze serwisowe | 9,5mm - 3/8" |
| Waga netto | 44,00 [kg] |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.