Sprężarka CAJ9513Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 1423W(-15°)
Opis
Sprężarka CAJ9513Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 1423W(-15°)
Tecumseh Europe, uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (l’Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®), stale ulepsza swą ofertę produktów i usług.
Tecumseh oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Tabela wydajności chłodniczej:
Temperatura skraplania: 45 [0C]
|
Temp. Odparowania |
Wydajność |
|
-15 |
1423 |
|
-10 |
1827 |
|
-5 |
2290 |
|
0 |
2819 |
|
5 |
3422 |
|
10 |
4106 |
|
15 |
4879 |
Wegług normy EN12900
Zdjęcia produktów mogą różnić się w rzeczywistości.
Dane techniczne
| Model sprężarki | CAJ9513Z |
| Producent | TECUMSECH |
| Czynnik chłodniczy | R404a/R507 |
| Zastosowanie | MBP od -15 do +15 [ 0C] (średniotemperaturowe) |
| Pojemność cylindra | 24,2 [cm3] |
| Zasilanie | 220-240 [V] |
| Rodzaj oleju | Poliestrowy |
| Ilość oleju | 887 [cm3] |
| Przyłącze ssawne | 15,9mm - 5/8" |
| Przyłącze tłoczene | 7,9mm - 5/16' |
| Przyłącze serwisowe | 6,35mm - 1/4" |
| Waga netto | 10,00[kg] |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.