Sprężarka CAJ2428Z FZ TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 434W(-30°)
Opis
Sprężarka CAJ2428Z FZ TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 434W(-30°)
Tecumseh Europe, uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (l’Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®), stale ulepsza swą ofertę produktów i usług.
Tecumseh oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Tabela wydajności chłodniczej:
Temperatura skraplania: 45 [0C]
|
Temp. Odparowania |
Wydajność |
|
-35 |
306 |
|
-30 |
434 |
|
-25 |
589 |
|
-20 |
773 |
|
-15 |
991 |
|
-10 |
1246 |
Wegług normy EN12900
Zdjęcia produktów mogą różnić się w rzeczywistości.
Dane techniczne
| Model sprężarki | CAJ2428Z |
| Producent | TECUMSEH |
| Czynnik chłodniczy | R404a/R507 |
| Zastosowanie | LBP od -35 do -10[0C] (niskotemperaturowe) |
| Pojemność cylindra | 15,20[cm3] |
| Zasilanie | 220-240 [V] |
| Rodzaj oleju | Poliestrowy |
| Ilość oleju | 887 [ml] |
| Przyłącze ssawne | 12,7mm - 1/2" |
| Przyłącze tłoczene | 6,35mm - 1/4" |
| Przyłącze serwisowe | 6,35mm - 1/4" |
| Waga netto | 20,00 [kg] |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.