Sprężarka AE4425Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 257W(-15°)
Opis
Sprężarka AE4425Z TECUMSEH L'UNIT HERMETIQUE R404A/R507 257W(-15°)
Tecumseh Europe, uznany specjalista w dziedzinie handlowych urządzeń chłodniczych, producent renomowanych marek (l’Unité Hermétique®, Silensys® i Smen®), stale ulepsza swą ofertę produktów i usług.
Tecumseh oferuje szeroki asortyment sprężarek i agregatów skraplających do wszelkich zastosowań domowych i handlowych, a także do klimatyzacji. Wszystkie urządzenia działają na czynnikach chłodniczych nieszkodliwych dla środowiska.
Tabela wydajności chłodniczej:
Temperatura skraplania: 45 [0C]
|
Temp. Odparowania |
Wydajność |
|
-15 |
257 |
|
-10 |
326 |
|
-5 |
407 |
|
0 |
502 |
|
5 |
613 |
|
10 |
741 |
|
15 |
889 |
Wegług normy EN12900
Zdjęcia produktów mogą różnić się w rzeczywistości.
Dane techniczne
| Model sprężarki | AE4425Z |
| Producent | TECUMSECH |
| Czynnik chłodniczy | R404a/R507 |
| Zastosowanie | MBP od -15 do +15 [ 0C] (średniotemperaturowe) |
| Pojemność cylindra | 4,50[cm3] |
| Zasilanie | 220-240 [V] |
| Rodzaj oleju | POE |
| Ilość oleju | 250 [ml] |
| Przyłącze ssawne | 6,35mm - 1/4" |
| Przyłącze tłoczene | 4,76mm - 3/16' |
| Przyłącze serwisowe | 6,35mm - 1/4" |
| Waga netto | 11,0 [kg] |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.