Skraplacz TK1900 blok lamelowy nieuzbrojony 1.9 kW TK 1900
Opis
Skraplacz TK 1900
Wymiennik ciepła wykonany jest z lameli aluminiowych i rur miedzianych. Stosowany w urządzeniach chłodniczych typu lady chłodnicze, regały chłodnicze, witryny cukiernicze, lodówki, zamrażarki, szafy chłodnicze.
Wymiary urządzenia:
- L - 280 mm
- LT - 333 mm
- H - 278 mm
- S - 130 mm
- M - 76 mm
- ST - 506 mm
Dane techniczne
| Wydajność | 1900 W |
| Natężenie przepływ powietrza | 740 m3/h |
| Powierzchnia wymiany ciepła | 3,47 m2 |
| Objętość wewnętrzna | 0,46 dm3 |
| Przyłącze | 8 mm |
| Waga | 5,3 kg |
| Dedykowana moc silnika | 16 W |
| Dedykowany rozmiar śmigła wentylatora | 254 mm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.