Skraplacz TK0860 blok lamelowy nieuzbrojony 0,86 kW TK 0860
Opis
Skraplacz TK 860
Wymiennik ciepła wykonany jest z lameli aluminiowych i rur miedzianych. Stosowany w urządzeniach chłodniczych typu lady chłodnicze, regały chłodnicze, witryny cukiernicze, lodówki, zamrażarki, szafy chłodnicze.
Wymiary urządzenia:
- L - 220 mm
- LT - 273 mm
- H - 228 mm
- S - 110 mm
- M - 67 mm
- ST - 193 mm
Dane techniczne
| Wydajność | 860 W |
| Natężenie przepływ powietrza | 440 m3/h |
| Powierzchnia wymiany ciepła | 1,47 m2 |
| Objętość wewnętrzna | 0,2 dm3 |
| Przyłącze | 8 mm |
| Waga | 3,3 kg |
| Dedykowana moc silnika | 7 W |
| Dedykowany rozmiar śmigła wentylatora | 200 mm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.