Silnik wentylatora skraplacza 5W EBM
Opis
Uniwersalny silnik wentylatora 5/33 W. Stosowany w chłodnicach, skraplaczach. Silnik posiada wiele możliwości mocowania co pozwala na szerokie zastosowanie. Korpus silnika wykonany jest ze stopu aluminium, wirnik osadzony za pomocą łożysk ślizgowych.
Wymiary silnika:
- h: 60 mm
- hw: 81 mm
- s: 83 mm
- d: 6 mm
Dane techniczne
| Producent | EBM Papst |
| Model | M4Q045-BD01-01 |
| Długość przewodu | 30-40cm |
| Stopień ochrony | IP42 |
| Wydajność/pobór mocy | 5/19 [W] |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Prędkość obrotowa | 1300 obr/min |
| Kierunek obrotów | Lewe |
| Rodzaj łożysk | Ślizgowe |
| Zalecany rozmiar śmigła | 200 mm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.