Rura miedziana Ebrille 3/8" w otulinie /25m/ do chłodnictwa i klimatyzacji
Opis
Zastosowanie: Rura Przeznaczona jest do instalacji chłodniczych klimatyzacyjnych i grzewczych
- Średnica rury: 3/8" (9,52 mm)
- Grubość ścianki: 0,8 mm
- Max. cisnienie robocze: 93 bar
- Grubość otuliny: 6 mm
- Całkowita średnica: 22 mm
- Dostępne w kręgach: 25 m
- Zgodność z normą: EN 12735-1
- Przewodność cieplna λ (0°C): λ=0,036 W/(m*K)
- Współczynnik oporu przeciw dyfuzji pary wodnej: μ≥ 11 000
- Zakres temp. czynnika: - 45 °C ÷ 120 °C
- Zawartość miedzi: 99,9 %
- Do czynników: HFC
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Średnica rury | 3/8" (9,52 mm) |
| Grubość ścianki | 0,8 mm |
| Max. cisnienie robocze | 93 bar |
| Grubość otuliny | 6 mm |
| Całkowita średnica | 22 mm |
| Dostępne w kręgach | 25 m |
| Zgodność z normą | EN 12735-1 |
| Przewodność cieplna | λ (0°C): λ=0,036 W/(m*K) |
| Współczynnik oporu przeciw dyfuzji pary wodnej | μ≥ 11 000 |
| Zakres temp. czynnika: | - 45 °C ÷ 120 °C |
| Zawartość miedzi | 99,9 % |
| Do czynników | HFC |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.