Rura miedziana Ebrille 3/4" w otulinie /25m/ do chłodnictwa i klimatyzacji
Opis
Rura chłodnicza miedziana Ebrille w otulinie 3/4" (19.05mm) grubość ścianki 1mm kręgi po 25 mb specjalnie czyszczone – z zamkniętymi końcówkami
Zastosowanie: Rura Przeznaczona jest do instalacji chłodniczych klimatyzacyjnych i grzewczych
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Średnica rury | 3/4" (19,05 mm) |
| Grubość ścianki | 1,0 mm |
| Max. cisnienie robocze | 59 bar |
| Grubość otuliny | 13 mm |
| Całkowita średnica | 49 mm |
| Dostępne w kręgach | 25 m |
| Zgodność z normą | EN 12735-1 |
| Przewodność cieplna | λ (0°C): λ=0,036 W/(m*K) |
| Współczynnik oporu przeciw dyfuzji pary wodnej | μ≥ 11 000 |
| Zakres temp. czynnika: | - 45 °C ÷ 120 °C |
| Zawartość miedzi | 99,9 % |
| Do czynników | HFC |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.