Rura miedziana Ebrille 1/4" w otulinie /50m/ do chłodnictwa i klimatyzacji
Opis
Zastosowanie: Rura Przeznaczona jest do instalacji chłodniczych klimatyzacyjnych i grzewczych
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Średnica rury | 1/4" (6.35mm) |
| Grubość ścianki | 0,8 mm |
| Max. cisnienie robocze | 130 bar |
| Grubość otuliny | 6 mm |
| Całkowita średnica | 19 mm |
| Dostępne w kręgach | 50 m |
| Zgodność z normą | EN 12735-1 |
| Przewodność cieplna | λ (0°C): λ=0,036 W/(m*K) |
| Współczynnik oporu przeciw dyfuzji pary wodnej | μ≥ 11 000 |
| Zakres temp. czynnika: | - 45 °C ÷ 120 °C |
| Zawartość miedzi | 99,9 % |
| Do czynników | HFC |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.