Regulator temperatury na szynę EWDR 984 ELIWELL
Opis
Elektroniczny sterownik dla chłodnictwa Eliwell EWDR 984 z trzema przekaźnikami: na sprężarkę, odszranianie i wentylatory chłodnicy.
Elektroniczny, programowalny regulator procesu chłodzenia i zamrażania z trzema stykami przekaźnikowymi; sterowanie sprężarką, sterowanie wentylatorami, sterowanie odtajaniem, sygnalizacja alarmowa, do montażu na szynie DIN.
Sterownik dostarczany bez czujników temperatury, czujniki można kupić osobno.
Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obciążalność styków przekaźnika | 8 , 8 i 16 A |
| Wymiary | przód 75x85 mm, głębokość 61 mm |
| Wejście cyfrowe | dwa beznapięciowe, konfigurowalne |
| Wyjścia napięciowe | 12 V.../24 mA |
| Dodatkowe | Port szeregowy TTL dla podłączenia Karty Kopiującej |
| Wejście analogowe | 3 x PTC lub NTC (wybór przez parametr) |
| Przyłącza | na przykręcanie 2,5 mm² |
| Instalacja | montaż na szynie DIN lub na ścianę |
| Wyjścia | * 1 przekaźnik SPDT 8(3)A 250 V~ + * 1 przekaźnik SPST 15A 1 HP 250 V~ + * 1 przekaźnik SPST 8(3)A 250 V~ |
| Zasilanie | 230 V~ ±10% 50/60 Hz |
| Zakres pomiarowy | NTC : -50,0...110,0 °C PTC : -55,0...140,0 °C |
| Rozdzielczość wskazań | 1 °C lub 0,1 °C |
| Względna wilgotność | 10…90% |
| Moc pobierania | 5 W max |
| Dokładność | 0,5 % |
| Obciążalność styków przekaźnika sprężarki | 8 , 8 i 16 A |
| Temperatura pracy | -5…55 °C |
| Temperatura magazynowania | -30…85 °C |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.