Regulator temperatury IDE 974 230V Sterownik chłodniczy Eliwell (zamiennik ID 974 Plus)
Opis
Regulator temperatury IDE 974 230V Sterownik chłodniczy Eliwell
IDE 974 firmy Eliwell to regulator temperatury z 3 wejściami przekaźnikowymi (sprężarka, odszranianie i wentylator chłodnicy) oraz 2 wejściami analogowymi (czujnik temperatury NTC, PTC) , przeznaczony do sterowania urządzeniami chłodniczymi. Regulator w zestawie z dwoma czujnikami NTC 103 (-30...80 °C)
Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wymiary | przód 74x32 mm, głębokość 59 mm |
| Wejście analogowe | dwa czujniki NTC / PTC / Pt1000 (wybór przez parametr) |
| Zasilanie | 230 V~ ±10% 50/60Hz |
| Wejście | 1 wejście cyfrowe(SELV) lub analogowe (PTC/NTC/Pt1000) 1 wejście cyfrowe (SELV) lub port szeregowy TTL |
| Zakres pomiarowy | NTC : -50...+110 °C PTC : -55...+140 °C Pt1000 : -55...+150 °C |
| Rozdzielczość wskazań | 1 °C lub 0,1 °C |
| Wyjścia regulacyjne | * 1 przekaźnik SPDT 1/2hp 8(3)A 250 V~ * 1 przekaźnik SPST 2hp 12(12)A 250 V~ * 1 przekaźnik SPST 5(2)A 250 V~ |
| Klasa izolacji | IP65 (czołowe) |
| Względna wilgotność | 10…90% |
| Moc pobierania | 3W max. |
| Dokładność | > 0,5% |
| Temperatura pracy | -5…55 °C |
| Temperatura magazynowania | -30…85 °C |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.