Regulator temperatury IDE 961 Sterownik chłodniczy Eliwell
Opis
Elektroniczny regulator temperatury Eliwell IDE 961 do chłodnictwa.
Sterownik IDE 961 Plus posiada 4 wstępnie skonfigurowane aplikacje ułatwiające dostosowanie sterownika do konkretnego przypadku. Pozwala również na ustawienie cykli pracy wentylatora oraz rejestrację alarmów HACCP.
IDE961 : Elektroniczny sterownik dla chłodnictwa z jednym przekaźnikiem na sprężarkę przeznaczony do montażu tablicowego. Zasilanie: 240V - 50/60 Hz Domyślna funkcja ON/OFF Zakres regulacji temperatury: NTC: -50...110 °C PTC: -50...140 °C.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wymiary | przód 74x32 mm, głębokość 59 mm |
| Wejście analogowe | czujnik NTC / PTC / Pt1000 (wybór przez parametr) |
| Wyjścia | 1 przekaźnik SPST 2hp 12(12)A 250 V~ |
| Zasilanie | 230 V~ ±10% 50/60Hz |
| Zakres pomiarowy | NTC : -50...+110 °C PTC : -55...+140 °C Pt1000 : -55...+150 °C |
| Rozdzielczość wskazań | 1 °C lub 0,1 °C |
| Klasa izolacji | IP65 (czołowa) |
| Względna wilgotność | 10…90% |
| Moc pobierania | 3W max. |
| Dokładność | > 0,5% |
| Temperatura pracy | -5…55 °C |
| Temperatura magazynowania | 30…85 °C |
| Rozmiar otworu montażowego | 71 x 29 (+0.2/-0.1mm) |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.