Regulator temperatury ESCO ES-10D-RTC na szynę DIN z zegarem
Opis
Regulator temperatury ESCO ES-10D-RTC na szynę DIN z zegarem
Opis produktu:
Regulator posiada cyfrowy odczyt temperatury oraz funkcję kalibracji wskazań. Zastosowano metodę regulacji
załącz/wyłącz (ON-OFF)
z regulowaną histerezą. Regulator wyposażony jest w wyjście regulacyjne przekaźnikowe dużej mocy 20A oraz wyjście alarmowe z przekaźnikiem 10A.
Regulacja temperatury z zegarem sterującym, z przedziałami poniedziałek-piątek, sobota, niedziela. Użytkownik a przedziale poniedziałek – piątek może ustawić cztery zmiany temperatury w ciągu dnia zaś w sobotę-niedzielę dwie zmiany temperatur.
Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Wejście |
czujnik temperatury NTC 5kOhm przy 25°C wejście cyfrowe, alarmowe |
| Zakres pomiarowy | -50...+150°C |
| Dokładność pomiaru | +/- 0,5°C |
| Okres próbkowania | 330 ms |
| Rozdzielczość wskazań | 0,1°C w całym zakresie |
| Rozdzielczość nastawy | 0,1°C w całym zakresie |
| Wyświetlacz | LED, 4 cyfry o wysokości 11mm z ikonami graficznymi |
| Metoda regulacji | ON-OFF z histerezą |
| Dokładność regulacji | ustawiana w zakresie 0,1 ... 20,0°C |
| Wyjście regulacyjne | przekaźnikowe 20A 4,5kW, trwałość 100 tys. cykli |
| Zegar sterujący | zakres: poniedziałek - piatek, sobota, niedziela |
| Wyjście alarmowe | przekaźnikowe 10A trwałość 100 tys. cykli |
| Funkcje dodatkowe | -alarm temperatury MIN i MAX - dźwiękowa sygnalizacja alarmu temperatury i awarii czujnika - funkcja SMART - odszranianie dla aplikacji chłodniczych - tryb ręczny - funkcja info |
| Montaż | szyna DIN TH-35 |
| Stopień i klasa ochrony | IP20 / II |
| Zasilanie | 230VAC +/- 15% lub 12VAC / DC lub 24AC / DC |
| Pobór mocy | max. 3 VA |
| Warunki pracy | -5 ... 60°C; 0 ... 85% RH (bez kondensacji) |
| Warunki składowania | -40 ... 85°C; 0 ... 85% RH (bez kondensacji) |
Zastosowanie:
Uniwersalny regulator przeznaczony do regulacji temperatury w systemach ogrzewania:
- grzejniki elektryczne, piece
- kable grzewcze, systemy przeciwoblodzeniowe
- inkubatory, terraria, akwaria
- bojlery, podgrzewacze, itp.
- pompy C.O. i C.W.U.
oraz chłodzenia:
- lodówki, zamrażarki, lady chłodnicze
- wentylatory, schładzalniki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wymiary | 50mm x 89,5mm x 65mm |
| Wejście cyfrowe | czujnik temperatury NTC 5kOhm przy 25 ° C |
| Instalacja | szyna DIN TH-35 |
| Okres próbkowania | 330 ms |
| Wyjścia | przekaźnikowe 20A 4,5kW, trwałość 100 tys. cykli |
| Zasilanie | 230VAC +/- 15% |
| Wejście | +/- 0,5°C |
| Zakres pomiarowy | - 50,0 ... + 150,0°C |
| Rozdzielczość wskazań | 0,1 ° C w całym zakresie |
| Metoda regulacji | ON-OFF z histerezą |
| Klasa izolacji | IP20 / II |
| Moc pobierania | max. 3 VA |
| Dokładność | ustawiana w zakresie 0,1 ... 20,0°C |
| Temperatura pracy | -5 ... 60°C; 0 ... 85% RH (bez kondensacji) |
| Temperatura magazynowania | -40 ... 85°C; 0 ... 85% RH (bez kondensacji) |
| Rozmiar panelu | 45mm x 50 mm |
| Wyświetlacz cyfrowy | LED, 4 cyfry o wysokości 11mm z ikonami graficznymi |
| Czujnik | NTC |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.