Regulator temperatury ESCO ES-10
Opis
Regulator temperatury ESCO ES-10
Regulator posiada cyfrowy odczyt temperatury oraz funkcję kalibracji wskazań. Zastosowano metodę regulacji załącz/wyłącz (ON-OFF) z regulowaną histerezą. Regulator wyposażony jest w wyjście regulacyjne przekaźnikowe dużej mocy 20A (maksymalne obciążenie rezystancyjne 4500W). Tryb pracy: "grzanie" lub "chłodzenie" ustawia się menu. Montaż w tablicy lub obudowie hermetycznej, naściennej.
Charakterystyka:
- Zakres pomiarowy - 50,0 ... + 150,0 ° C
- Pomiar i nastawa z dokładnością 0,1 ° C
- Dokładność pomiarowa (histereza) ustawiana od 0,1 ° C do 20,0 ° C
- Dwa dodatkowe ALARMY MAX i MIN (sygnalizacja alarmu temperatury i awarii czujnika)
- Czujnik temperatury ze stali nierdzewnej w komplecie
- Wyjście dużej mocy 20A 4,5kW
- Atrakcyjny wyświetlacz z graficznymi ikonami
- Pamięć nastawienia i ustawień po zaniku zasilania
Zastosowanie:
- regulacyjne
- elektryczne, piece
- kable grzewcze, systemy przeciwoblodzeniowe
- inkubatory, terraria, akwaria
- bojlery, podgrzewacze, itp.
- lodówki, zamrażarki, lady chłodnicze
- wentylatory, schładzalniki
- agregaty samochodowe
Funkcje dodatkowe:
- alarm temperatury MIN i MAX
- dźwiękowa sygnalizacja alarmu temperatury i awarii czujnika
- funkcja SMART
- odszranianie dla aplikacji chłodniczych
Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Okres próbkowania | 330 ms |
| Zasilanie | 230VAC +/- 15% |
| Zakres pomiarowy | -50 ... + 150 ° C |
| Dokładność pomiaru | +/- 0,5 ° C |
| Metoda regulacji | ON-OFF z histerezą |
| Wyjścia regulacyjne | przekaźnikowe 20A 4,5kW, trwałość 100 tys. cykli |
| Klasa izolacji | IP65 / II |
| Dokładność | ustawiana w zakresie 0,1 ... 20,0 ° C |
| Temperatura pracy | -5 ... 60 ° C; 0 ... 85% RH (bez kondensacji) |
| Temperatura magazynowania | -40 ... 85 ° C; 0 ... 85% RH (bez kondensacji) |
| Rozmiar panelu | 71 x 29mm |
| Wyświetlacz cyfrowy | LED, 4 cyfry o wysokości 11mm z ikonami graficznymi |
| Czujnik | NTC 5kOhm przy 25 ° C |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.