Reduktor jednostopniowy do propanu PERUN RBGP-0,4
Opis
Reduktor jednostopniowy do propanu PERUN RBGP-0,4
Reduktor butlowy RBGP-0,4 służy do obniżenia ciśnienia propanu-butanu pobieranego bezpośrednio z butli do wymaganego ciśnienia wylotowego (roboczego) w zakresie 0,2÷4 bar, nastawianego za pomocą śruby nastawczej.
Zastosowanie:
Reduktor butlowy RBGP-0,4 może być stosowany przy zasilaniu palników w procesach lutowania, podgrzewania, opalania, wyżarzania, hartowania, itp. Reduktor może być również wykorzystywany do różnych celów przemysłowych, jeżeli stawiane wymagania są zgodne z wymaganiami technicznymi.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ reduktora | RBGP-0,4 |
| Numer katalogowy | W218-1150 |
| Rodzaj obsługiwanego gazu | Propan-butan |
| Gwint króćca wlotowego | G3/8LH |
| Gwint króćca wylotowego | G 3/8 LH |
| Znamionowe ciśnienie wlotowe | 15 bar / 1,5 MPa |
| Zakres ciśnień wylotowych | 0,2 do 4 bar / 0,02 do 0,4 MPa |
| Znamionowa przepustowość | 6 m3/h |
| Końcówka do węża | 6,3 mm |
| Akcesoria | Pudeło |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.