Reduktor do wodoru,hydrogenu PERUN RBW-1 (gazu śladowego)
Opis
Reduktor do wodoru PERUN RBW-1
Reduktor RBW-1 jest bezdźwigniowym reduktorem o zmiennej regulacji ciśnienia wylotowego. Pozwala na obniżenie ciśnienia gazów pobieranych z butli do wymaganego ciśnienia roboczego oraz zapewnia samoczynne utrzymanie tego ciśnienia na możliwie stałym poziomie niezależnie od zmian ciśnienia na wejściu do reduktora. Reduktor wyposażony jest w zawór bezpieczeństwa, przez który po przekroczeniu dopuszczalnego ciśnienia wylotowego zostaje wypuszczony nadmiar gazu na zewnątrz.
Zastosowanie:
Stosowany do wodoru, hydrogenu podczas sprawdzania nieszczelności układów chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła
W zestawie uszczelka zapasowa (pierścień) - 2 szt.
Dane techniczne
| Typ reduktora | RBW-1 |
| Numer katalogowy | 212-6322 |
| Znakowanie reduktora | H-3-200 |
| Rodzaj obsługiwanego gazu | Wodór |
| Gwint króćca wlotowego | W21,8x1,14LH |
| Gwint króćca wylotowego | 1/4"LH |
| Znamionowe ciśnienie wlotowe | 200 bar / 20 MPa |
| Zakres ciśnień wylotowych | 0,5 do 10 bar / 0,05 do 1 MPa |
| Znamionowa przepustowość | 30 m3/h |
| Końcówka do węża | 6.3 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Akcesoria | Pudełko |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.