Reduktor do azotu PERUN RBAz-3-z do klimatyzacji , do 30 bar
Opis
Reduktor do azotu PERUN RBAz-3-z do 30 bar
Reduktor RBAz-3-z jest bezdźwigniowym reduktorem o zmiennej regulacji ciśnienia wylotowego. Pozwala na obniżenie ciśnienia gazów pobieranych z butli do wymaganego ciśnienia roboczego oraz zapewnia samoczynne utrzymanie tego ciśnienia na możliwie stałym poziomie niezależnie od zmian ciśnienia na wejściu do reduktora. Reduktor wyposażony jest w zawór bezpieczeństwa, przez który po przekroczeniu dopuszczalnego ciśnienia wylotowego zostaje wypuszczony nadmiar gazu na zewnątrz.
Zastosowanie:
Reduktor ma zastosowanie do wszystkich najczęściej spotykanych prac spawalniczych: do spawania blach o grubości do 20 mm, do cięcia blach o grubości do 200 mm oraz innych procesów, jak podgrzewanie, lutowanie, opalanie itp.
Reduktor może być stosowany do wszystkich procesów przemysłowych, jeśli wymagania takiego procesu są zgodne z danymi technicznymi reduktora.
W zestawie uszczelka zapasowa (pierścień) - 2 szt.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ reduktora | RBAz -3-z |
| Numer katalogowy | 212-8241 |
| Znakowanie reduktora | 200 bar |
| Rodzaj obsługiwanego gazu | Azot |
| Gwint króćca wlotowego | W 24,32x1/14" |
| Gwint króćca wylotowego | G 1/4 |
| Znamionowe ciśnienie wlotowe | 200 bar / 20 MPa |
| Zakres ciśnień wylotowych | 2 do 30 bar / 0,2 do 3 MPa |
| Znamionowa przepustowość | 30 m3/h |
| Końcówka do węża | 6.3 mm |
| Zawór odcinający | Tak |
| Akcesoria | Pudełko |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.