Przenośny rejestrator temperatury USB Elitech RC-5 z wyświetlaczem LCD IP65
Opis
Przenośny rejestrator temperatury USB Elitech RC-5 z wyświetlaczem LCD
Rejestrator znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędna jest rejestracja i archiwizacja temperatury. Szczególnie w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Urządzenie można zastosować w transporcie chłodniczym.
Rejestrator RC-5 pozwala przy pomocy klawiszy dokonać podglądu maksymalnej i minimalnej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.
W standardzie rejestrator posiada certyfikat kalibracji wydany przez Elitech Technology,Inc.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość | 0,1°C |
| Wyświetlacz | LCD |
| Zakres | -30...+70°C |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 0,1°C |
| Generowanie raportu | PDF/Excel/Word/Raport tekstowy |
| Dokładność pomiaru | ±0,5°C (w zakresie -20°C/+40s°C) ±1.0°C (w pozostałym zakresie) |
| Czujnik | wewnętrzny |
| Częstotliwość próbkowania | od 10 sekund do 12 godzin |
| Pamięć nieulotna | 32000 pomiarów (pamięta wartości nawet w przypadku wyczerpania baterii) |
| Alarm | temperatury górny/dolny |
| Interfejs połączenia | USB 2.0 |
| Waga | 35g |
| Zasilanie | bateria CR2032 (do 6 miesięcy żywotności) |
| Obudowa | wymiary: 80x34x14mm IP65 |
| Współpraca | Windows 7/2000/XP/Vista/ |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.