Presostat mechaniczny KP5 Danfoss 060-117166 wysokiego ciśnienia z autoresetem
Opis
Presostat mechaniczny KP5 Danfoss 060-117166 wysokiego ciśnienia
Temperatura otoczenia: –40 - +65°C (+80°C maksymalnie do 2
godzin).
Aprobata DIN: –40 - +65°C (+80°C maksymalnie do 2 godzin).
Maksymalne cisnienie robocze = 32 bar, KP 6 = 46.5 bar
Maksymalne cisnienie próbne = 35 bar, KP 6 = 46.5 bar
Obciazalnosc styków, pr. przem.: AC1: 16 A, 400 V AC3: 16 A, 400
V AC15: 10 A, 400 V
Maksymalny prad rozruchowy (L.R.): 112 A, 400 V
Obciazalnosc styków, pr. staly: DC13: 12 W, 220 V
| Typ | KP5 |
| Waga [kg] | 0.301 [kg] |
| Temperatura otoczenia [°C] | -40 - 65 °C |
| Temperatura otoczenia [°F] | -40 - 149 °F |
| Układ amoniakalny | Nie |
| Aprobata | C UL US, CCC |
| Rozmiar przyłącza | 1/4 IN |
| Typ przyłącza | Śrubunek |
| Funkcja załączenia | SPDT |
| Wart. znamiaonowa łącznika | AC1=16 A, 400 V |
| Wart. znamiaonowa łącznika | AC15=10 A, 400 V |
| Wart. znamiaonowa łącznika | AC3=16 A, 400 V |
| Wart. znamiaonowa łącznika | DC13=12 W, 220 V |
| Wart. znamiaonowa łącznika | LR=112 A, 400 V |
| Różnica [bar] | 1,80 - 6,00 bar |
| Różnica [psi] | 26,10 - 87,00 psi |
| EAN | 5702422025931 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Maksymalne ciśnienie próbne [bar] Pe | 35,0 bar |
| Maks. ciśnienie pracy [bar] Pe | 35,0 bar |
| MWP [psig] Pe | 510,0 psig |
| Opakowanie | Multi pack |
| Ilość w opakowaniu | 36 pc |
| Zakres regulacji [bar] Pe | 8,00 - 32,00 bar |
| Zakres regulacji [psig] Pe | 116,00 - 464,00 psig |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.