Presostat mechaniczny KP1 Danfoss 060-110166 niskiego ciśnienia
Opis
Presostat mechaniczny KP1 Danfoss 060-110166 niskiego ciśnienia
Aprobata DIN: –40 - +65°C (+80°C maksymalnie do 2 godzin).
Maksymalne cisnienie robocze = 17 bar
Maksymalne cisnienie próbne = 20 bar
Obciazalnosc styków pr. staly: DC13: 12 W, 220 V sterowanie pradowe
Charakterystyka |
Wartość |
| Typ | KP1 |
| Waga [kg] | 0.300 [kg] |
| Temperatura otoczenia [°] | -25 - 65 °C |
| Temperatura otoczenia [°F] | 13 - 149 °F |
| Układ amoniakalny | Nie |
| Aprobata | BV, C UL US, CCC, CE, DNV, GL, GOST R, LR, PED, RINA, RMRS |
| Funkcja załączenia | SPDT |
| Wart. znamiaonowa łącznika | AC1=16 A, 400 V |
| Wart. znamiaonowa łącznika | AC15=10 A, 400 V |
| Wart. znamiaonowa łącznika | AC3=16 A, 400 V |
| Wart. znamiaonowa łącznika | DC13=12 W, 220 V |
| Wart. znamiaonowa łącznika | LR 112 A, 400 V |
| Różnica [bar] | 0,70 - 4,00 bar |
| Różnica [psi] | 10,00 - 58,00 psi |
| EAN | 5702422002185 |
| Uwagi do przyłącza elektrycznego | Rubber cable gland |
| Rozmiar połaczenia elektrycznego | 6-14 mm |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Maksymalne ciśnienie próbne [bar] Pe | 20,0 bar |
| Maks. ciśnienie pracy [bar] Pe | 17,0 bar |
| MWP [psig] Pe | 245,0 psig |
| Ocena Nema (~) | 2 |
| Opakowanie | Multi pack |
| Przyłącze ciśnieniowe | Śrubunek 1/4 cala |
| Standardowe przyłącze ciśnieniowe | DIN 8906 |
| rzyłącze ciśnieniowe meskie/żeńskie | Male |
| Zakres ciśnienia | Niskie ciśnienie |
| Opis produktu | Regulacja ciśnienia |
| Ilość w opakowaniu | 36 pc |
| Zakres regulacji | 6 inHg - 108 psig |
| Zakres regulacji [bar] Pe | -0,20 - 7,50 bar |
| Funkcja kasowania | Auto |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.