Presostat kapsułkowy P100CP-113D (Rozw. 25 Bar - Zwar. 20 Bar) Johnson Controls WC

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 81,39 zł 81.39
Cena netto: 66,17 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Johnson Controls
Kod produktu: 040-011-069
Kod producenta: P100CP-113D

Opis

Presostat kapsułkowy P100CP-113D Johnson Controls WC, Rozwarcie - 25,00 [bar], Zwarcie - 20,00 [bar]

Presostaty do stosowania w instalacjach chłodniczych, klimatyzacyjnych i pompach ciepła. Są  one zaprojektowane do pracy w różnych układach chłodniczych, jednocześnie po stronie niskiego i wysokiego ciśnienia. Poszczególne modele są oferowane z zakresami ciśnień roboczych odpowiadających parametrom pracy większości powszechnie używanych czynników nie powodujących korozji. Mogą być użyte w dowolnych aplikacjach, gdzie czynnikiem jest woda, powietrze itd. Dostępne są również modele przeznaczone do pracy w układach amoniakowych.

Presostaty z serii P100 przeznaczone są do montażu bezpośredniego jako elementy ograniczające lub monitorujące ciśnienie w układach niskiego lub wysokiego ciśnienia. Wartości nastaw ciśnień dla poszczególnych typów presostatów są ustawiane fabrycznie i nie podlegają regulacji. Ze względu na kompaktowe wymiary, niewielką wagę oraz pyłoszczelną obudowę (kategoria ochronna IP67), presostaty z serii P100 nie wymagają jakichkolwiek dodatkowych uchwytów montażowych. Presostaty P100 można stosować w instalacjach ze wszystkimi niekorozyjnymi czynnikami chłodniczymi, takimi jak R134A, R22, R404A, R407C, R410A czy R32

Typowo stosowane są w urządzeniach klimatyzacyjnych, chłodniach przemysłowych, maszynach do wyrobu lodów, urządzeniach gastronomicznych, chłodniach i klimatyzatorach samochodowych, jak również w pompach ciepła.


Cechy

  • Niewielkie wymiary i waga
  • Pyłoszczelny układ styków, IP67
  • Długość przewodu: 3m
  • Rozwarcie styków: 25 [Bar]
  • Zwarcie styków: 20 [Bar]

 

UWAGA: Zdjęcie w rzeczywistości może się różnić.

Dane techniczne

Producent Johnson Controls
Typ P100CP-113D WC
Rozwarcie styków 25,0 bar
Zwarcie styków 20,0 bar
Przyłącza ciśnieniowe 1/4" SAE GW
Przyłącza elektryczne Przewody 3m
Stopień ochrony IP67

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium