Pompka do skroplin ASPEN MINI BLANC , pompka kondensatu
dodaj do przechowalni
Opis
Pompka do skroplin ASPEN MINI BLANC
Pompka przeznaczona do montowania w pomieszczeniach poniżej jednostki. Nadaje się do zastosowań czysto komercyjnych, jak i w instalacjach w gospodarstwach domowych. Urządzenie należy do niezwykle łatwych w montażu. Wydajność pompki to 12 l/h a zalecana wysokość pompowania skroplin to 10 m.
Zawartość zestawu:
- Pompa Mini Blanc (w tym zintegrowany kabel zasilający 1.5 m)
- System antysyfonowy
- Zestaw przyłącza przewodu odprowadzającego
- Zestaw okuć
- Instrukcja instalacji
Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Maksymalny przepływ | 12 l/godz. @ wys. podnoszenia 0 |
| Maksymalne podnoszenie | 10 m |
| Pojemność zbiornika | 0,24 l |
| Zasilanie | 230 VAC, 0.11 A, 19 W 50/60 Hz |
| Poziom hałasu | w odległości 1 m: 21 dB(A) @ 1 m |
| Tryb pracy | nieciągły |
| Klasa | II |
| Maksymalna moc urządzenia | 16 kW / 54,000 Btu/h |
| Maksymalna temperatura skroplin | 40°C / 104°F |
| Przewód odprowadzjący | Wlot 20 mm, wylot 6 mm |
| Wymiary pompki | wys. 115 mm / szer. 55 mm / dł. 182 mm |
| Waga | 0,46 kg |
| Stopień ochrony | IP21 |
| Samozasysająca | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Nr. części | FP1080/2 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.