Pompka do skroplin, kondensatu HOT WATER - ECONOMY ASPEN
Opis
Pompa skroplin ASPEN HOT WATER ECONOMY
Pompa została zaprojektowana do odprowadzania gorącego kondensatu z nawilżaczy parowych oraz wszelkiego rodzaju systemów klimatyzacyjnych i ciepłowniczych.
Zalety:
- Wysoka wydajność
- Praca z wodą do 100°C
- 2 wloty
- Maks. 1200 kW / 4m Btu/h
- Nawilżacze powietrza; kotły; urządzenia chłodnicze; centrale wentylacyjne (AHU)
Zawartość zestawu:
- pompa skroplin
- kable zasilający
- instrukcja instalacji
Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Maksymalny przepływ | 900L/godz. @ wys. podnoszenia 0 |
| Maksymalne podnoszenie | 6 m |
| Pojemność zbiornika | 4 l |
| Zasilanie | 230 VAC, 1.5 A, 50 Hz |
| Poziom hałasu | w odległości 1 m : 60dB(A) @ 1m |
| Tryb pracy | nieciągły |
| Klasa | I |
| Maksymalna moc urządzenia | 1200kW / 4m Btu/h |
| Maksymalna temperatura skroplin | 100 °C / 212°F |
| Przewód odprowadzjący | Wlot 2x 40 mm, wylot 10 mm |
| Wymiary pompki | wys. 205 mm / szer. 150 mm / dł. 300 mm |
| Waga | 3,6 kg |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Nr. części | FP2092/2 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.