Podwójny presostat KP15 NC/WC Resety ustawialne DANFOSS
Opis
Podwójny presostat KP15 NC/WC Resety ustawialne DANFOSS
Dane techniczne:
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | Gumowa dławnica przewodu |
| Podłączenie elektryczne, rozmiar | 6-14 mm |
| Przyłącze ciśnieniowe, GZ, GW | Zewnętrzne |
| Przyłącze ciśnieniowe, rozmiar | 1/4 |
| Przyłącze ciśnieniowe, typ | Śrubunek |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Temperatura otoczenia, maks. [°C] | 65 °C |
| Temperatura otoczenia, min. [°C] | -40 °C |
| Temperatura otoczenia, uwagi | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Zakres regulacji (strona lewa) [bar] Pe [Maks.] | 7.5 bar |
| Zakres regulacji (strona lewa) [bar] Pe [Min.] | -0.2 bar |
| Zakres regulacji (strona prawa) [bar] Pe [Maks.] | 32 bar |
| Zakres regulacji (strona prawa) [bar] Pe [Min.] | 8 bar |
| Zakres regulacji lewej strony Pe | 6 inHg - 108 psig |
| Zgodność olejów | Zastosowania bezolejowe |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.