Pirometr Testo 830 T1 , termometr serwisowy bezkontaktowy
Opis
Pirometr Testo 830 T1 , termometr serwisowy
Opis produktu:
Pirometr testo 830 to idealne narzędzie do wykonywania bezkontaktowych pomiarów zarówno w sektorze budowlanym, jak i w przemyśle. Pirometrami z bezpiecznej odległości można dokonywać pomiarów temperatury nawet małych obiektów oraz tych trudnodostępnych i niebezpiecznych. Wbudowany w przyrząd nowoczesny procesor o wysokiej rozdzielczości umożliwia pomiar z dokładnością nawet do ±1.5°C (w zakresie +0,1 do +400 °C). Dzięki możliwości wyświetlania wartości min/max można z łatwością kontrolować każde przekroczenie wartości alarmowych. Zaledwie dwie sekundy wystarczą by testo 830 dokonał szybkiego i precyzyjnego pomiaru temperatury badanej powierzchni.
Zalety pirometru testo 830-T1:
- nowoczesny procesor o wysokiej rozdzielczości umożliwia pomiar z dokładnością nawet do ±1.5°C
- optyka 10 :1 i procesor o wysokiej rozdzielczości dla precyzyjnych wyników pomiarowych nawet z dużej odległości
- termometr na podczerwień z 1-punktowym celownikiem laserowym
- dzięki możliwości wyświetlania wartości min/max można z łatwością kontrolować każde przekroczenie wartości alarmowych
- wizualny i akustyczny alarm w przypadku przekroczenia wartości granicznych
- wygodna obsługa dzięki ergonomicznej konstrukcji w kształcie pistoletu
- wyświetlacz łatwy do odczytania
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Jednostka pomiarowa | Temperatura |
| Obudowa | ABS |
| Typ sensora | na podczerwień |
| Emisyjność | Adjustable 0.1 to 1.0 |
| Zaznaczanie punktów pomiarowych | 1-punktowy celownik laserowy |
| Odległość od punktu pomiaru | 10,1 |
| Zakres widmowy | 8 ... 14 μm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | Bateria 9V |
| Żywotność baterii | 15 h |
| Wymiary | 190 x 75 x 38 mm |
| Dopuszczalna temperatura podczas pomiaru | -20 to +50 °C |
| Temperatura składowania | -40 to +70 °C |
| Waga | 200 g |
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | -30 to +400 °C |
| Dokładność | ±1,5 °C or 1,5 % of MV (+0,1 to +400 °C) ±2 °C or ±2 % of MV (-30 to 0 °C) (the higher value applies) |
| Rozdzielczość | 0,1 °C |
| Szybkość pomiaru | 0,5 sec |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.