Czynnik chłodniczy R-32 780gr, butla jednorazowa R32 lewy gwint
Opis
UWAGA: ZAKUP CZYNNIKA CHŁODNICZEGO TYLKO DLA FIRM POSIADAJĄCYCH AKTUALNE UPRAWNIENIA
F-GAZOWE LUB DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY.
OŚWIADCZENIE ZNAJDUJE SIĘ W PLIKACH DO POBRANIA.
Po złożeniu zamówienia należy wypełnić i odesłać oświadczenie, które znajduję się w załączniku poniżej.
Czynnik chłodniczy R-32 780gr - lewy gwint
Zgodnie z ustawą z dnia 15 maja 2015r. "o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych" zakupu czynnika chłodniczego mogą dokonać tylko osoby niefizyczne (prowadzące działalność gospodarczą), z aktualnymi uprawnieniami f-gazowymi.
Nazwa chemiczna: difluorometan
Czynnik jednorodny. Gaz skroplony pod ciśnieniem. Głównie wykorzystywany jako składnik mieszanin HFC. Od niedawna znalazł wykorzystanie jako znakomity i wydajny czynnik chłodniczy w nowej generacji instalacjach klimatyzacyjnych bytowych i komercyjnych o niskim GWP. Jest sklasyfikowany do grupy A2L (o niskim stopniu palności).
Przeznaczenie
Głównie do instalacji AC zaprojektowanych specjalnie dla tego czynnika, z uwagi na wysokie ciśnienie pracy wymagające odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych.
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Zamiennik za czynnik | R410A |
| Czynniki alternatywne | R410A, R407C |
| Typ zalecanego oleju | POE |
| Wpływ na środowisko |
Wskaźnik ODP: 0 Wskaźnik GWP: 675 |
| Przyłącze |
Lewy gwint |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.