PUREZONE Ultradźwiękowe urządzenie dezynfekujące

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 980,00 zł 1980.00
Cena netto: 1 609,76 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: ERRECOM
Kod produktu: AB1027
Kod producenta: AB1027

Opis

ERRECOM PUREZONE ultradźwiękowe urządzenie dezynfekujące.
 
Urządzenie generuje rozpylenie płynu antybakteryjnego, który jest wciągany i rozpylany przez system recyrkulacji instalacji A/C co powoduje dokładne odkażenie i zdezynfekowanie układu. Jednym z głównych korzyści systemu rozpylania ultradźwiękowego jest otrzymanie cząsteczek rozpylonych z płynu o temperaturę pomieszczenia omijając zjawisko kondensacji związanej z wyższą temperaturą jaką ma płyn rozpylany przy ogrzewaniu.

Cząsteczki płynu rozpylone z PureZone Machine mają rozmiar mniejszy niż 5 mikronów i są wystarczająco lekkie aby łatwo nie osadzać się na powierzchniach, na które napotykają się podczas przepływu przez kanały nawiewowe, parownik oraz kabinę pojazdu.

Ten skutek nie zostanie osiągnięty poprzez stosowanie środków dezynfekujących typu SPRAY, ponieważ rozmiar i ciężar cząsteczek rozpylanych powoduje ich odpadanie.

Cykl obróbki PureZone Machine trwa 10-45 minut. przy 20°C i zatrzymuje się automatycznie kiedy zostaje osiągnięty minimalny poziom płynu w zbiorniku

Urządzenie PureZone Machine jest doskonałą alternatywą do tradycyjnej metody natryskowej, której nie można użyć w przypadku niekorzystnego rozmieszczenia modułów elektrycznych oraz metody ozonowania, która w niektórych przypadkach może okazać się za mało skuteczne.

Dane techniczne

Zastosowanie Odgrzybianie i dezynfekcja
Napięcie zasilania 230 V 50/60 Hz
Temperatura pracy 0°C ÷ 66°C
Wymiary 285 x 130 x 210 mm
Waga 3,1 kg
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium