Hydronetka akumulatorowa na kółkach MAROLEX vx™ alka line X20VXE

Dostępność: duża ilość
Cena: 1 164,00 zł 1164.00
Cena netto: 946,34 zł
ilość szt
dodaj do przechowalni
Producent: Marolex
Kod produktu: 083-047-027
Kod producenta: S152.153

Opis

Hydronetka akumulatorowa na kółkach MAROLEX vx™ alka line X20VXE

Nasz największy opryskiwacz jest po prostu imponujący. Ponad przeciętna pojemność, wyjątkowa mobilność, długi wąż, a przede wszystkim wydajna pompa.
vx™  to czysta moc i zero kompromisów.

Zastosowania:

  • Dezynfekcja maszyn i urządzeń
  • Dezynsekcja
  • Aplikacja środków myjących
  • Neutralizacja olejów

Wyposażenie:

  • pompa, wąż  oraz rączka lancy wraz z zaworem dozującym
  • lanca teleskopowa z dyszą regulowaną MR 1,5 mm
  • zasilacz do ładowania akumulatora
  • lejek z sitkiem
  • dodatkowa dysza MR 1,0 mm oraz dysza płaskostrumieniowa MF3.110
  • dodatkowe części i uszczelki oraz smar silikonowy


Wszystkie lance teleskopowe wyposażone są w zabezpieczenie przeciwpyłowe APS, zapobiegające dostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza lancy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uznawane są za jedne z najbardziej niezawodnych urządzeń tego typu na rynku.

Wszystkie węże w naszych opryskiwaczach wyposażone są w dodatkowe wewnętrzne zbrojenie, zwiększające wytrzymałość na ciśnienie i czynniki zewnętrzne. Nasze węże odporne są na zginanie, pękanie oraz rozciąganie. Trójwarstwowa budowa to jakość bez kompromisów.

Kontrola, bezpieczeństwo i optymalizacja, tym zajmuje się w naszych opryskiwaczach mikroprocesor. Dzięki zaawansowanym algorytmom opryskiwacze wydajniej korzystają z akumulatorów, oszczędzają energię dzięki czemu możesz pracować dłużej.

Nowoczesne akumulatory są gotowe do użycia zawsze gdy ich potrzebujesz. Szybka ładowarka ogranicza czas ładowania do niezbędnego minimum. Cenimy twój czas dlatego błyskawiczne ładowanie to nasz standard.

Nasze opryskiwacze ewoluują razem z najnowszą technologią dlatego stosujemy w nich najbardziej nowoczesne źródła zasilania. Akumulatory Litowo-jonowe powstały aby zminimalizować wagę i najbardziej wydajnie wykorzystać dostępną energię

Dysze w opryskiwaczach posiadają płynną regulację konta oprysku od bardzo szerokiego aż do jednolitego strumienia. Wystarczy jedna dysza, której można używać zarówno do podlewania jak i do zamgławiania.

Zawór dozujący zintegrowany z rączką Marolex pozwala na bardziej komfortową pracę. Blokada zmniejsza obciążenie mięśni dłoni podczas długiej pracy z opryskiwaczem. Wciśnięcie i przesunięcie przycisku zaworu dozującego do przodu blokuje go w pozycji otwartej bez konieczności trzymania przycisku.

Dane techniczne

Pojemność całkowita 22 l
Pojemność robocza 20 l
Ciśnienie 0,4 MPa
Waga 8,2 kg

Produkty powiązane

Zestaw końcówka lancy 1,5mm , dysza kompletna hydronetki Marolex Zestaw końcówka lancy 1,5mm , dysza kompletna hydronetki Marolex
Cena: 16,50 zł (netto: 13,41 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium