Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zapraszamy do salonu technicznego

Sulechów 93
32-010 Kocmyrzów/k Krakowa
Pn.-Pt.: 8:00 - 17:00
Sob.: 9:00 - 13:00

Zobacz na mapie »

10 lat firmy BRASNER

Obecny rok to dla firmy Brasner  bardzo ważny okres w działalności. W lutym obchodzimy 10. urodziny. To już 10 lat, odkąd firma pojawiła się po raz pierwszy na naszym rynku

Zamysł o rozpoczęciu nowej przygody nie był łatwy, ale każde kolejne dni, miesiące
i wreszcie lata utwierdzały wszystkich w przekonaniu, że była to bardzo dobra decyzja. Determinacja właścicieli i wizja jasno określonych celów pozwalała na konsekwentne dążenie do ich realizacji. Tak dzieje się do dziś, mimo wielu trudności, jakie niesie za sobą działalność na tak trudnym i wymagającym rynku, jakim jest chłodnictwo i klimatyzacja.

Siedziba firmy  znajduje się w Sulechowie/k Krakowa, skąd są obsługiwani klienci z całej Polski. Od 2016 roku mamy przyjemność gościć naszych klientów w nowej siedzibie firmy. Do klientów docieramy poprzez systemy sprzedaży internetowej, posiadamy własny sklep internetowy coolmarket.pl oraz stacjonarny salon techniczny umożliwiający bezpośredni zakup i odbiór zamówionych towarów.

Sukces firmy to duża zasługa najwyższej jakości oferowanych produktów renomowanych firm polskich i zagranicznych. Są to uznane i cenione marki: BRS TOOLS, TESTO, VALUE, CPS, ECO, ELIWELL, LAE, EMBRACO, TECNO, CASTEL, SINCLAIR, HONEYWELL wysoko wykwalifikowany personel, świadoma i odpowiedzialna obsługa klientów, optymalny dobór sprzętu i wsparcie zarówno w samym procesie sprzedaży, jak i późniejszej obsłudze.

10 lat działalności ugruntowało pozycję firmy Brasner na rynku w czołówce polskich firm. Ciągłe podnoszenie jakości obsługi oraz wprowadzanie nowych marek pozwala na ciągły rozwój firmy i patrzenie w przyszłość na kolejne dziesięciolecia 

Właściciele firmy wraz z całym zespołem chcieliby serdecznie podziękować wszystkim klientom, którzy zaufali firmie i skorzystali z jej oferty, realizując swoje inwestycje. Będziemy dążyć, aby dalsza współpraca była powodem do zadowolenia dotychczasowych i nowych klientów.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnego świętowania naszych 10-tych urodzin.

 

Producenci

Sklep internetowy Shoper.pl